anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wyrażenie swojej opinni

aneta001_1974
#7 Wielbiciel#

Witam 

Czy można wystawić opinie dla sprzedają ego jeżeli zakup był przez e-mail ponieważ dodatkowo zakupiony został element karoserii której sprzedający nie miał w ofercie na allegro .

Zakupiony został zderzak przedni z aukcji i maska przód po za aukcją wszystko połączone w zamówienie przez e-mail. Sprzedawca usługę wykonał nie estetycznie ,maska została miejscami nie pomalowana a w miejscach pomalowanych w niektórych miejscach odbiła się folia bąbelkowa. Nie mogę zareklamować przez allegro .Fakturę otrzymałam z wielkim trudem po kilku wiadomościach i postraszeniach Urzędem Skarbowym.W rozmowie telefonicznej sprzedający zgodził się na rekompensatę za źle pomalowana maskę. Od tamtej pory nie odbiera telefonu nie odpowiada na e-mail.  Nawet opinii nie mogę wystawić .W związku z tym co można zrobić przez Allegro jak wystawić opinie bo sprzedający zachował się nieładnie .

Pozdrawiam 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

LEW433
#21 Demiurg#

Jeżeli masz zakup w zakładce "Moje zakupy", forma płatności może być rożna ale musisz kupić przez Allegro. Nie masz nie możesz wystawić komentarza.

oznacz moderatorów

aneta001_1974
#7 Wielbiciel#

Czyli nic nie można zrobić przez Allegro ?

 

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@aneta001_1974 Jeżeli zakup był dokonany poza Allegro to portal nie interweniuje. Możesz tylko postraszyć Rzecznikiem Konsumentów lub sądem.

oznacz moderatorów

A3dam
#19 Nestor#

@aneta001_1974 
Zakup nie był przez Allegro tylko przez e-mail.
Swoją opinię możesz więc wyrazić również nie przez Allegro ale np. przez e-mail.

*** Złożenie oświadczenia o odstąpieniu od umowy i zwrot towaru to dwie zupełnie różne czynności (UOKiK) ***
oznacz moderatorów