anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wysłałam pieniądze w dniu zakupu a allegro przysyła mi info, że nie dokonałam płatności

mesad
#7 Wielbiciel#

Dokonałam zakupu butów, zrobiłam przelew, po kilku dniach otrzymałam anulowanie zakupu, bo. Rzekomo nie zapłaciłam. Mam potwierdzenie przelewu, żaden zwrot nie dotarł na moje konto, sprzedaawca, do którego napisałam nie odpowiada…..co dalej mam zrobić aby odzyskać pieniądze albo towar?

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

Client:44052296
#21 Demiurg#

@mesad a przypadkiem nie był to przelew tradycyjny?

oznacz moderatorów

mesad
#7 Wielbiciel#

Nie nie był 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Jak płaciłeś  i skąd informacja że nie zaplącileś, przelew tradycyjny księguje się nawet do 5dni i  teraz powinieneś dostać informację od operatora płatności o zwrocie.

oznacz moderatorów

mesad
#7 Wielbiciel#

Płaciłam online i  mam potwierdzenie z banku, było to więcej niż 5 dni. Gdy w korespondencji ze sprzedawcą zagroziła negatywnym komentarzem jak nie odpowie na moje wiadomości, odezwał się. Tłumaczył, że niby dokonałam dwa razy tego samego towaru i za jeden nie otrzymał opłaty i w związku z tym allegro wysyła takie info, a z jego strony jest wszystko ok i towar mi oczywiście wyśle  

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@mesad podaj no ten numer zamówienia

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@mesad, podasz numer tego zamówienia? 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

mesad
#7 Wielbiciel#

Mogę podać numer 4fad03b0-667c-11ed-a8a4-d1c6b9b40758, wstępnie sprawa jest wyjaśniona

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@mesad, tutaj widzę dwa takie same zakupy zakupy - jeden został anulowany (błąd płatności). Tu anulowaliśmy płatność i wkrótce powinna wrócić na Twoje konto. Druga płatność została zaksięgowana poprawnie. 🙂 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów