anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wysłałam pusty wniosek do banku o raty, czy mogę sprawdzić czy jest poprawny?

bakus0_2007
#1 Nowicjusz#

Mam problem z wnioskiem o raty PayU tzn. sprawdzając wczoraj czy mam możliwość wzięcia telewizora na raty wysłałam przez przypadek wniosek w celu weryfikacji do banku ale problem jest taki że nic w tym wniosku nie wypełniłam bo nie wyskoczyl żaden wniosek do wypisania, tylko odrazu że wniosek został wysłany w celu sprawdzenia. Pokazuje że wniosek ma status rozpoczęty, na poczcie nie ma żadnej odpowiedzi czy wniosek został rozpatrzony. Czy taki wniosek faktycznie trafił do banku do rozpatrzenia i czy jest on poprawny jeśli w nim nie bylo żadnych danych

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

xyz96
#21 Demiurg#

Jeśli masz wątpliwości czy wniosek był prawidłowy, zacznij proces zakupu na raty od początku. Wypełnij i wyślij nowy wniosek. Ten pierwszy, nawet gdyby był poprawny, to aby doszło do zakupu ratalnego trzeba będzie zatwierdzić warunki umowy i zrobić przelew weryfikacyjny - jeśli tego nie zrobisz do zawarcia umowy i do zakupu nie dojdzie, a status po kilkunastu dniach zmieni się na anulowany. Zajmij się nowym wnioskiem i po jego rozpatrzeniu przez bank dokończ zakup.

oznacz moderatorów