anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wystawiania aukcji na dwóch portalach

Fagot33
#7 Wielbiciel#

Ostatnio zakupiłem 3 przedmioty u jednego sprzedawcy. Sprzedawca wysłał tylko dwa. Kiedy zapałem się gdzieś jest trzeci poinformował mnie że omyłkowo został wysłany do kogoś innego. Okazało się że przedmiot ten został sprzedany na **piiip** i wysłany do osoby która go zakupiła tam (recenzja z transakcji widoczna y sprzedawcy). Sprzedawca dalej wystawia aukcje i na Allegro i na **piiip**. Czy to jest zgodne z regulaminem? Jak mogę zgłosić to?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

xyz96
#21 Demiurg#

@Fagot33 Wystawiać sobie może co chce i gdzie chce, ale jeśli kupiłeś u niego przedmiot na Allegro, została zawarta prawnie wiążąca umowa i masz prawo domagać się wydania rzeczy, nawet sądownie. Allegro to nie zabawa. Sprzedawcy postępują w ten sposób, czyli odmawiają wysyłki po zakupie głównie dlatego, że Allegro nie wyciąga wobec nich konsekwencji, a mogłoby 🙂

Zgłosić możesz tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=65a29468-5e40-4672-a8d6-e0a1f77e6d3a&subjectId=5d429015-5...

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Fagot33 Sprzedał i to jego sprawa gdzie i kiedy, tobie należy się zakupiony towar. Zakup na zwykłym All czy AL?

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Sprzedawcy często wystawiają ten sam towar na różnych portalach (osobiście też tak wystawiam) bo tylko tak można powiększyć rzeszę swoich klientów ale trzeba pamiętać o zobowiązaniach i odpowiedzialności dlatego trzeba mieć w zapasie taki sam produkt lub dokładnie pilnować i ten który się sprzeda od razu usuwać z pozostałych miejsc sprzedażowych.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Warto też pamiętać o interpunkcji 🙂

oznacz moderatorów