anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wystawianie przedmiotu na raty

dawid22096
#7 Wielbiciel#

Witam.

Mam na oku ofertę która nie jest dostępna na raty 0 procent

Pisałem do sprzedającego odpisał:wskazany monitor niestety nie posiada oferty obejmującej sprzedaż ratalną z oprocentowaniem na poziomie 0%. Zapraszam do śledzenia naszej oferty.   

Stąd moje pytanie dlaczego nie da się wystawić tego przedmiotu na raty 0 skoroprocent używane monitory są wystawiane za mniejszą kwotę na raty i nie ma z rata problemu ?

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

xyz96
#21 Demiurg#

Da się, muszą tylko być spełnione warunki; https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/wystawianie-i-edycja-oferty/czy-moge-sprzedawac-na-raty-B...

W Twoim przypadku prawdopodobnie chodzi o brak promowania oferty.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@dawid22096 

Kiedy sprzedaż na raty nie jest dostępna?
Co muszę zrobić, aby w moich ofertach dostępne były raty ZERO?

Wystarczy, że w swoich ofertach włączysz promowanie za pomocą opcji Wyróżnienie.

Co muszę zrobić, aby w moich ofertach dostępne były Raty Od.nowa?

Raty Od.nowa dostępne są aktualnie w ofertach, w większości kategorii Allegro, o ile wartość zakupu mieści się w przedziale 100 zł - 4800 zł, a sprzedający udostępnił w swoich ofertach usługę płatniczą, o której mowa w Załączniku nr 7B do Regulaminu serwisu. W pozostałych przypadkach Raty udostępniane są za pośrednictwem PayU (dla zakupów o wartości od 300 zł do 20 000 zł). Allegro, na podstawie odrębnych umów, udostępnia produkty ratalne optymalizując ofertę i proces sprzedaży pod kątem użytkowników tak, aby zwiększyć szanse finalizacji zakupów.

________
Κώστας
oznacz moderatorów