anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wystawienie komentarza. Czy można opóźnić?

nonmaximus
#7 Wielbiciel#

Po każdym zakupie czuję się zobowiązany do wystawienia komentarza. Robię to z ochotą, bo wiem, że uczciwych sprzedających należy nagradzać, a przed nieuczciwymi ostrzegać innych. Od pewnego czasu mieszkam za granicą i zakupione na Allegro przedmioty otrzymuję z opóźnieniem (czasami kilkutygodniowym) bo są wysyłane "zbiorczą" paczką przez rodzinę. Co nie przeszkadza Allegro atakować mnie z ponagleniami o wystawienie komentarza na temat cech przesyłki o których z oczywistych względów nie mogę mieć w danym momencie pojęcia - bo po prostu zakupionych przedmiotów nie widziałem. Czy to takie trudne dodać w programie dodatkową opcję "nie teraz" lub "zapytaj później" właśnie z uwagi na osoby zamieszkałe za granicą? Tak, żeby po jakimś czasie automat ponowił zapytanie o komentarz? Bo w tej chwili kończy się na tym, że po zapytaniu odmawiam wystawienia komentarza, a później po prostu o tym zapominam.

Pzdr. Piotr (nonmaximus)

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

kostas11
#21 Demiurg#

@nonmaximus atakowanie możesz wyłączyć w ustawieniach ( powiadomienia ) Na wystawienie komentarza masz 90 dni, jak zapomnisz to po temacie 🙂

Zapodaj to w zakładce Zgłoś swój pomysł!

Czy to takie trudne dodać w programie dodatkową opcję "nie teraz" lub "zapytaj później" 

 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@nonmaximus Przypomnienia o komentarzach możesz zablokować tu; https://allegro.pl/moje-allegro/moje-konto/powiadomienia Wystarczy odznaczyć tę opcję.

oznacz moderatorów