anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wystawiony produkt sprzedany ale..

Client:44320096
#7 Wielbiciel#

Wystawiłem telefon i przyszło mi w smsie ze został on kupiony i link do odebrania pieniędzy, klikając w ten link mogę je odebrać ale na Allegro w zakładce zamówienia od kupujących nie mam nic, jedyne co znam to imię i nazwisko kupującego i miasto bez dokładnego adresu, co mam zrobić? 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

katarzynab1712
#15 Entuzjasta#

nie dać się zrobić w wacka / kliknąłeś w link? sprawdź stan swojego konta w banku

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:44320096 nie klikaj to jest wyłudzenie danych do konta bankowego 😞 Jak kliknąłeś dzwoń do banku blokuj konto i zmieniaj hasła itp. 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

katarzynab1712
#15 Entuzjasta#

tak to jest jak założyć konto na allegro można bez wiarygodnej weryfikacji

oznacz moderatorów

Client:104371448
#14 Krzewiciel#

@katarzynab1712: przeciez autor wątku napisał o wiadomosci sms. *Więc* o jakiej weryfikacji konta allegrowego prawisz? 😮

oznacz moderatorów

katarzynab1712
#15 Entuzjasta#

o takiej np. że dawniej żeby załorzyć konto trzeba było odebrać list i potwierdzić tożsamość, a nie jak teraz wystarczy zarejestrować się wymyślić nazwisko, imię, adres z **piiip** wzięte , nieistniejący nr tele i już można "kupować" i przesyłać linki naiwnym

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@katarzynab1712 koledze chodziło o to że jak w ogłoszeniu był telefon to nie potrzebne do tego wyłudzenia nawet konto allegro 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Kupujący nie ma Ci przesyłać żadnego linka, środki mają być tu i koniec:https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/srodki-i-historia-operacji to próba oszustwa w nic nie klikaj stracisz kasę.

oznacz moderatorów