anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wysyłka do niemiec

Nick147
#1 Nowicjusz#

Witam serdecznie prosze o pomoc chcem.na allegro kupic dywaniki do auta jest to wysyłka za granice do niemiec sprzedajacy ma taka opcje u siebie kurier dpd niemcy za 13,99 problem polega na tym ze po dodaniu produktu d

o koszyka i adresu na jaki ma byc wyslany produkt wyskakuje mi takie cos jak w zalaczniku ktory dodam poniżej pierwszy raz mam taka sytuacje prosze o pomoc pisalem juz do sprzedajcego probowal to naprawic ale nic nie pomoglo pozdrawiam

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

Nick147
#1 Nowicjusz#

Nie moge dodać załącznika ale wyskakuje informacja sprzedajceg nie wysyla do twojego kraju zmien adres lub wybierz inna metode platnosci 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Jak masz taką informację to zostaje Ci kontakt ze sprzedającym, masz tak obok oferty "zadaj  pytanie".

oznacz moderatorów

Nick147
#1 Nowicjusz#

Napisałem do sprzedawców bo chcem zamówić około 6 rzeczy i wszedzie jest to samo sprzedawcy sprawdzili wszystko i dalej jest to sama informacja pierwszy raz tam mam 🙄

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Nick147 czy możesz podać numer oferty, w której próbujesz dokonać zakupu? 
Występuje błąd, and rozwiązaniem którego pracujemy, ale abym mogła zgłosić Twój przypadek do działu technicznego potrzebuję numer tej oferty. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów