anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wysyłka za granicę. Wszystkie zakupy jakie zamierzałem zrobić na Allegro zakończyły się niepowodzeni

48stanley
#1 Nowicjusz#

Jestem nie mile zaskoczony bezsilnościa sprzedawców na Allegro którzy nie potrafia wysłać swoich produktów na Słowację. Jeśli Allegro reklamuje wysyłki międzynarodowe to powinno umożliwić takie transakcje. Proszę o wyjaśnienie.

Dziękuje

SW

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

pinsplash
#21 Demiurg#

@48stanley Jestem niemile zaskoczony brakiem umiejętności pisania i korzystania z "zadaj pytanie sprzedającemu". Proszę o wyjasnienie.

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@48stanley Allegro reklamuje ale to zależy od sprzedającego czy i za ile wyśle, pytaj sprzedawców, masz zakładkę "zadaj pytanie sprzedającemu".

oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

dlaczego zaraz nie potrafią wysłać. Może po prostu nie chcą, albo nie mogą. Nie słyszałem jeszcze o takim zapisie regulaminowym, który by zmuszał sprzedawcę na allegro do wysylki zagranicznej.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@mikeza Tylko nie zgłaszaj "pomysłu", wiesz że może załapać ktoś i mogą sprzedających, może nie zmusić ale zachęcić odpowiednio. 😁

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

48stanley Podstawowym problemem , który zniechęca sprzedawców do oferowania przesyłek zagranicznych jest procentowo naliczana prowizja od kosztów wysyłki . Przesyłki zagraniczne są znacznie droższe od przesyłek krajowych i ten koszt miałby znaczący wpływ na ostateczną cenę oferowanego towaru . Zgodnie z regulaminem allegro sprzedawca nie może oferować ceny przesyłki wyższej niż za nią płaci u przewoźnika tak ,że umieszczenie tego koszu w cenie przesyłki nasza regulamin operatora ..

oznacz moderatorów