anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wysyłka za granicę

beybe_1993
#7 Wielbiciel#

Witam . 

Sprzedawca ma na aukcji w dostawie napisane ,że wysyła paczki za granicę . Koszt paczki do Holandii w cenie 50 zł. Nie wiedziałam jak zaznaczyć na aukcji ,aby paczka została wysłana za granicę ,więc napisałam do sprzedawcy . Odpisał ,żebym nie sugerowała się kosztem wysyłki za granicą bo ustalają ją indywidualnie do każdego kraju. Czy w takim wypadku sprzedający nie wprowadza w błąd kupującego ?

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

kostas11
#21 Demiurg#

@beybe_1993 podaj link do aukcji ? 

Jak by miał dostawę do Holandii w cenniku to byś mógł wybrać, więc to co widziałeś była zapewne niewiążąca cena orientacyjna 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

beybe_1993
#7 Wielbiciel#
Właśnie ,że zakupiłam przedmiot ,wcześniej zmieniłam u siebie adres dostawy na adres Holenderski . Wybrałam normalnie dostawę do Holandii za 50 zł i zakup opłacony. Czy sprzedawca może mi nakazać zapłacić więcej ?
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@beybe_1993 Nie może, oferta jest i musi być wszystko w niej ujęte, także koszty dostawy, jeżeli udostępnia wysyłkę do Holandii i jest cena to musi w tej cenie wysłać. Otwórz dyskusję ze sprzedającym i tam wyjaśnij wszystko: https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/dyskusje/nowa

oznacz moderatorów

beybe_1993
#7 Wielbiciel#

Dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam !

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@beybe_1993 napisałaś "Nie wiedziałam jak zaznaczyć na aukcji ,aby paczka została wysłana za granicę"

Jeśli była taka dostawa i zostało kupione to jak najbardziej sprzedawca nie może wymagać dopłaty, powinien wysłać tak jak udostępnił !!!

________
Κώστας
oznacz moderatorów

beybe_1993
#7 Wielbiciel#
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@beybe_1993 ma cennik i dostawy do Holandii więc umowa ważna tyle że jak się uprze nie wyśle 😞 pozostanie dyskusja i negatyw 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów