anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wysylka za granice

Stampman
#8 Zapaleniec#

Probuje kupic ksiazki z wysylka do USA. Niestety, przy kasie pojawia sie wiadomosc ze "ten sprzedawca nie wysyla do twojego kraju" . Czy mam pecha bo juz ktorys sprzedawca ma tak ustawione czy to Allegro blokuje ze wzgledu na pandemie? Jesli tak to czy wiadomo jak dlugo blokada moae potrwac? Kupilbym gdzie indziej ale pewne pozycje pojawiaja sie tylko na Allegro

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

LEW433
#21 Demiurg#

@Stampman Blokada !!! Możesz wysłać poza Allegro

oznacz moderatorów

zoriam
#7 Wielbiciel#

Wcześniej allegro blokuwało z wiadomością: "W trosce o bezpieczeństwo ograniczyliśmy (tymczasowo) wysyłanie produktów za granicę. Zmień adres.". Teraz już nie (że słów moderatora). Ale, nie każdy sprzedawca chce wysłać towar za granicę. W szczególach dostawy na stronie  towaru można sprawdzić czy jest wysyłka za granicę i do jakich państw.

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@Stampman Najpierw zapytaj sprzedawcę czy wyśle do USA. Jeśli tak,kup i zapłać przelewem na jego konto.  Może wysłać listem poleconym priorytetowym, jeżeli nie przekroczy 2 kg. Koszt ok. 80 zł. Paczką priorytetową nie wyśle, bo poczta nie przyjmuje, a kurierzy do USA biorą dużo więcej.

Ula

Ula
oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

sprawdź też czy już można wysyłać pocztą do stanów ja miałem w maju wysyłki takie i poczta ich nie przyjęła ze względu na pandemię .wejdź na stronę poczty lub spytaj w okienku 

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@mwmonety Wysyłałam obraz do USA, w tym tygodniu. Poszło listem poleconym priorytetowym za 82 złote. Paczki się nie da.Nie przyjmują priorytetowych, a ekonomiczna płynie statkiem miesiąc.

Ula

Ula
oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

wiem ja też miałem książkę ale klient się zgodził i popłynęła ekonomicznie

oznacz moderatorów

Stampman
#8 Zapaleniec#

@WREDZIA-W1

udalo sie zaplacic przez Allegro.

W adresie zmienilem kraj na Polska i wszysko gra. Wysylka ekonomiczna bo chyba tylko taka jest mozliwa na razie.

oznacz moderatorów