anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wyzwiska, Obrażanie nagminne obrażanie Kupujących - Dozwolone przez pracowników Allegro

Client:79306627
#8 Zapaleniec#

Witam, sprawa wygląda następująco, kupiłem przedmiot (kase) do gry gta5, w opisie jest informacja że kasa pojawi się w moim banku po zakupie, nic więcej. Dostałem maila że musze zainstalować jakiś program, i tu mi lampka się zaświeciła, program? virys, nie wiem ale nie miałem zamiaru tego robić, bo nie program kupowałem, i tu Sprzedający zaczął mnie wyzywać od Inwalidów, upośledzonych itd... bo nie chce instalować programu.

Sprawa zgłoszona do Allegro 3 krotnie, wg pracowników, wszystko jest w porządku

Dla zainteresowanych tu można poczytać komentarze, sądzę że w rozmowach na czacie allegro nie jest inaczej
https://allegro.pl/uzytkownik/mija1111/oceny?recommend=false

Najgorsze jest to że mimo iż jest to surowo zabronione, pracownik Allegro mówie że jest ok...

33.png

22.png

11.png

oznacz moderatorów
24 ODPOWIEDZI 24

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:79306627 Cieszę się, że mogłam pomóc. Co do zasady nie ujawniamy informacji o podjętych działaniach w stosunku do Sprzedających czy Kupujących, ale mogę potwierdzić tutaj, że w tym przypadku podjęliśmy różne kroki. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Nieograniczona
#7 Wielbiciel#

a wyzwiska w dyskusji w końcu zaczniecie widzieć, czy zgłosić to do UOKiK w końcu? 

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

Mi się zdaje że UOKiK ma teraz wakacje kredytowe. Rozwiń myśl @Nieograniczona co chcesz zgłaszać?

oznacz moderatorów

Wioletta2701
#14 Krzewiciel#

@Client:79306627 Oczywiście, że sprawą obelg powinni zająć się pracownicy Allegro, lecz z drugiej strony te obelgi powinny dać do myślenia potencjalnym kupującym. Ten sprzedawca sam sobie wystawił świadectwo.

Człowiek kulturalny ma w języku polskim gros możliwości, by użyć eleganckiego słownictwa do odpowiedzi na komentarz. Nie musi pisać językiem poetyckim, ale w sposób kulturalny może wyjaśnić, co i jak należy zrobić.

Wiola
oznacz moderatorów

Client:104371448
#14 Krzewiciel#

@Client:79306627: tak, to normalne, że w dyskusji pracownik allegro udaje niewidomego i nie reaguje jak sprzedajacy grozi w zaawalowany sposob wizytą w moim miescie i spuszczeniem wp-ie-**-lu. Tylko niepelnosprawny umyslowo czlowiek nie zrozumialby o co chodzi. O zyczeniu zdechniecia na koronawirusa jako metodzie selekcji naturalnej osoby ktora smiala zglosic reklamacje przesłanego gufna nie wspomnę.

oznacz moderatorów