anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wzór przelewu

jacekwnd70gn
#8 Zapaleniec#

Witam, chciałbym poprosić o radę co zrobić...  Kupiłem kilka przedmiotów od różnych sprzedawców wybierając opcję płatności przelew tradycyjny. Zakupy robiłem poprzez aplikację allegro na smartfonie. W momencie ukazania wzoru przelewu pokazał mi się ten wzór jednak był słabo widoczny.. Postanowiłem obrócić ekran aby dopasował się (ten wzór) do ekranu i był nieco większy, abym mógł zrobić screenshot'a i na spokojnie wpisać te dane w kartę polecenia przelewu. Jednak miałem wyłączoną opcję automatycznego obracania ekranu i ten wzór zniknął. Nigdzie go nie mogę znaleźć. Nie wiem jak mam opłacić te przedmioty i do kogo się z tym problemem zgłosić czy do PAYU czy allegro? Owszem jest opcja anulowania zakupów lecz wolałbym uniknąć tego rozwiązania, gdyż zapewne minie trochę czasu kiedy sprzedawcy dodadzą te przedmioty na swoje aukcje do ponownego kupienia. Kolejną rzeczą jest to, że mogę ponowić płatność ale do każdej rzeczy z osobna a nie do wszystkich razem. Co za tym idzie np. Jeśli kupiłem 20 przedmiotów i chcąc iść tą drogą musiałbym zapłacić każdorazowo prowizję np. na poczcie dla każdej rzeczy. Proszę o pomoc w tym temacie jak to zrobić aby zapłacić jednorazowo za wszystko dokonując jednej ''dużej'' wpłaty zamiast kilkunastu ''mniejszych'' oddzielnie? Dziękuję i pozdrawiam oraz wszystkiego dobrego w nadchodzącym nowym roku.

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

jacekwnd70gn
#8 Zapaleniec#

Dziękuję za pomoc. Po trudach dałem radę 🙂

oznacz moderatorów