anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zła kategoria przedmiotu, czy w allegro jeszcze jest jakiś mail kontaktowy

skowina
#7 Wielbiciel#

WItam

 

Mam pytanie, gdzie można zgłosić informację o recydywie związanej z umiejscowieniem przedmiotu nie w tej kategorii co powinien się przedmiot znajdować ?

Zeby nie było ze się czepiam, ale polecam wejść na dyski ssd i np filtr SATA II, i oczywiście pojawią się tam dyski, wszyskiego rodzaju a przede wszystkim SATA III i M.2, oczywiście jednego sprzedawcy, po czym w tytule aukcji jest napisane SATA III. a w opisie SATA II. Zeby było weselej wystawia to jedna firma.

Problem mój polega na tym iż nie mam czasu na wojaże urządzenia i "dochocdzenie" czyja to wina, zamawiania kuriera itp i chciałbym aby Pan z tej firmy zreflektował się co robi, dobrze przecież można te dyski oglądać np: w kategorii FUTRA/EKO SKÓRA.

 

Zapytam jeszcze bo szukałem (ale ekipa allegro to chyba jest od zbierania dudków za prowizje) bo nigdzie się nie doszukałem mejla kontaktowego do allegro.

Ktoś mi wskaże takowy adres  mejlowy ?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

xyz96
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@skowina Na dole każdej oferty (po prawej stronie) masz przycisk "zgłoś naruszenie zasad".

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

skowina
#7 Wielbiciel#

🙂 hmm, no własnie kojarzyłem taki przycisk, lecz na apce go nie wynalazłem.

Dzięki na przeczytanie 🙂 moich żali, ale gość mnie zagrzał.
Nie po to są filtry aby człowiek przeglądał i tak całe allegro.

A na koncu się dowiem że przecież w tytule aukcji było napisane SATA III.
Co do tego procederu, to podobny występuje przy przefiltrowaniu przez województwa.

WIęc jak ktoś się szykuje na szybki odbiór osobisty to trzeba jednak sprawdzić czy aby nie na drugim koncu Polski.

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@skowina W apce nie ma wielu rzeczy, dlatego nie należy jej traktować jako zastępstwa dla strony www allegro.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów