anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Za drogi allegro smart

olej_cool
#7 Wielbiciel#

Dlaczego staly klient od 20 lat dostaje wyzsza cene za allegro smart w kwocie 59.90  zamiast 39.90?

oznacz moderatorów
15 ODPOWIEDZI 15

LEW433
#21 Demiurg#

Tak mają wszyscy, nie liczy sie lat na Allegro- kasa się liczy. Wszystko drogie teraz jest.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@olej_cool Cześć. 🙂 Fajnie, że jesteś z nami tak długo! Cena 59,90 zł za 12 miesięcy to standardowa cena usługi Allegro Smart! 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Monika__L
#15 Entuzjasta#

a skad wywodzisz że masz mieć mniej niż reszta świata? 

oznacz moderatorów

Agent555
#17 Koryfeusz#

Wszyscy musimy płacić tyle samo za Smarta ,nie chcesz to nie musisz wykupować Smarta 

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@olej_cool poczekaj może będzie jakaś promocja

oznacz moderatorów

olej_cool
#7 Wielbiciel#

Witam jako 20 letni klient allegro zaproponowano mi cenę za allegro smart 59.90 natomiast moja partnerka ma cenę 39.90 a jest na allegro 10 lat oco tu chodzi? Czy jestem nie traktowany fair?zaznaczam że było to całkiem niedawno w równym czasie dla obojga uzytkownikow

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@olej_cool Była to promocja “Smart! dla Członków Grup Rodzinnych" i żeby wziąć udział w promocji, należało spełnić opisane w regulaminie warunki:  https://allegro.pl/regulaminy/regulamin-promocji-smart-dla-czlonkow-grup-rodzinnych-v8rAM2aPMSy 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@olej_cool a ja sprzedaje w smart i na początku dopłacaliśmy jako sprzedawcy 1 zł teraz płacimy od wartości paczki nawet 8 zł za to że macie "darmowe dostawy" co wliczamy w towar więc nie wiem o co ten raban 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

olej_cool
#7 Wielbiciel#

Masz rację ale mi nie chodzi o podwyżkę tylko 2 kupujących dostało inne stawki kapujesz? 

oznacz moderatorów

olej_cool
#7 Wielbiciel#

To rozwiązanie jest nie logiczne nie ma tu żadnych punktów za lojalność między nami jedynie lata w allegro

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@olej_cool Większość promocji polega na tym, że należy spełnić pewne warunki wynikające z regulaminów. 🙂 Obecnie usługa Allegro Smart! to koszt 59,90 zł za cały rok darmowych dostaw i zwrotów. Koszt usługi zwraca się już po 6 zakupach (z dostawą do urządzenia Paczkomat, która poza usługa kosztuje 10,95 zł). Jako kupujący sam możesz zdecydować, czy jest to dla Ciebie odpowiednia oferta, czy nie. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@ko_alka czy na przykład udzielenie rabatu  na subskrypcję ZA !  mały udział % zwrotów nie skalkulował by się Wam ....hmmm... i nam ? no i klient cały byłby w skowronkach 🤔.

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@olej_cool Jest logiczne - Allegro to biznes a biznes ma zarabiać.
Lojalność nie ma tu nic do rzeczy 🙂

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

🤣

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@olej_cool  Nie ma punktów za lata,  ale są korzyści jeśli aktywnie kupujesz. Popatrz na swoje konto, popatrz na zakładkę smart tam masz napisane ile zaoszczędziłeś.  Mało?

A  wzrost cen, również  ceny za smarta wynika z inflacji. Dobra zmiana.

oznacz moderatorów