anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zablokowane konto.

rysibek
#7 Wielbiciel#

Co z moim kontem?

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@rysibek czy możesz rozwinąć swoje pytanie? Czego dotyczy Twój problem z kontem? 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

rysibek
#7 Wielbiciel#

Jak w tytule napisałem, mam zablokowane konto. Nie mam dostępu ani do płatności allegro, ani do zakupów nie znając przyczyny tego. Płatności mam uregulowane ze sprzedawcami, ale nie mogę dokonać następnych zakupów.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@rysibekna koncie z którego tutaj piszesz, nie ma blokady, więc sprawa musi dotyczyć innego konta. Napisz proszę do nas tutaj. Nasz pracownik poinformuje Cię, co powinieneś zrobić, aby konto zostało odblokowane. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

rysibek
#7 Wielbiciel#

Rzeczywiście, na innej przeglądarce więcej funkcji działa, ale nie wszystkie. Dziwnie to wyglądało bo funkcje znikały po kolei co jakiś czas. Pewnie stare przeglądarki, a na winxp nowe nie działają.

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@rysibek     To w końcu wisisz, czy nie wisisz?

Ula

Ula
oznacz moderatorów

rysibek
#7 Wielbiciel#

Wyrównałem już ostatnią płatność i teraz już nikomu nie wiszę, ale mam kilka negatywnych ocen w zanadrzu i nie mogę tego dokonać bo żadna przeglądarka mi tego nie obsługuje.

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@rysibek  Pewnie dlatego, byś się dobrze zastanowił, czy rzeczywiście musisz te negatywy wystawić.

Ula

Ula
oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

Może zamiast szukać przeglądarki, pomyśl o zainstalowaniu nowszego systemu, jak Win10 🙂

oznacz moderatorów