anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zablokowany numer telefonu

xellegoniasty
#1 Nowicjusz#

Witam, zakupiłem procesor do komputera od prywatnego sprzedawcy, który zablokował mój numer telefonu po próbie kontaktu (ode mnie połączenia odrzucają się z automatu, z telefonu dziewczyny włącza się poczta głosowa)

Czekam generalnie drugi dzień na jakikolwiek kontakt i nic. Wiem, że istnieje program ochrony kupujących, ale formalność się będzie ciągnąć dobry miesiąc, a nie ukrywam, że nie uśmiecha mi się zamrażać dobrych kilku stów, gdzie kolejne okazje na kupienie tego przedmiotu mi mogą zwyczajnie uciec (nie pojawia się na rynku w jakiś szałowych ilościach). Istnieje jakaś możliwość załatwienia całej formalności nieco szybciej? 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

mdrogeria
#21 Demiurg#

 dyskusja , a potem POK innej drogi nie ma .Musisz bardzziej uważać przy zakupie i weryfikować przynajmniej oceny sprzedawcy .

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Tak poprzez dyskusję, ale jak nie chce to i tak nie odpowie, na zwykłym Allegro tu: https://allegro.pl/dyskusje/nowa zakup na AL:https://allegro.pl/dyskusje/nowa?source=LOKALNIE wnioski z POK rozpatrywane są ok7 dni a nie miesiąc, oczywiście złożyć możesz po 14 dniach od zakupu, ale jak nie będziesz miał wyboru.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@xellegoniasty Otwórz Dyskusję na Allegro; https://allegro.pl/dyskusje/nowa

Na Allegro Lokalnie; https://allegro.pl/dyskusje/nowa?source=LOKALNIE

Sprzedawca ma obowiązek się wypowiedzieć w ciągu 24 godzin, potem możesz tam poprosić o interwencję pracownika Allegro.

Wniosku do POK nie złożysz wcześnie, niż po 14 dniach od zakupu. Wnioski są rozpatrywane dość szybko, średnio w 7 dni, ale może to być nawet z dnia na dzień.

oznacz moderatorów