anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

zafałszowane opinie

Client:102291849
#8 Zapaleniec#

Allegro ma zafałszowane opinie.

Kontaktuje się ze sprzedawcą w temacie produktu a on zwyczajne mnie olewa. Informuję o tym Allegro  i dostaję odpowiedź, że w zasadzie to platforma nic nie może bo nie mogą zmusić sprzedawcy do kontaktu z klientem. Najgorsze jest to, ze sprzedawca jakimś cudem ma ponad 90 % zadowolonych klientów. Hmm - skąd te oceny? , jakim sposobem? , skoro sprzedawca jeszcze przed zakupem jest gburem i arogantem ???? opinie / oceny w mojej ocenie są FAŁSZYWE.

oznacz moderatorów
27 ODPOWIEDZI 27

Client:102291849
#8 Zapaleniec#

To Ty wspomniałaś / eś o dzwonieniu więc Ci wyjaśniłem dlaczego nie zadzwoniłem do sprzedawcy. Z tą d.. się zgadzam w zupełności : ) i PODPISUJE SIĘ POD TYM STWIERDZENIEM W 100 %. Wiarygodność pozytywnej opinii podważam na podstawie doświadczeń podczas PRÓBY kontaktu. Kurczaczki pieczone - dla mnie to jednak dziwne, że ktoś coś oferuje, jest sprzedawcą i "odmawia " obsłużenia klienta. Pewnie w Twoim kanonie / poglądach etc. się to mieści a mnie jednak się nie mieści - to trochę jak z tą d.. KAŻDY MA SWOJĄ !!! : ) 

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

A co mają opinie do próby kontaktu ? Czasami maile wpadają w "spam" A po za tym to czasami klienci zadają takie pytania, że odpowiedź na nie jest w opisie, ale po prostu nie chciało się dokładnie przeczytać. Inni pytają o rzeczy, na które nie można dać odpowiedzi. A Allegro już przywróciło widoczność telefonów u sprzedawców.

oznacz moderatorów

Client:102291849
#8 Zapaleniec#

Jak dla mnie na opinie o sprzedawcy wpływa to jaki masz kontakt ze sprzedawcą. Wiesz co z pewnością nie nadajemy na tych samych falach, nasze światopoglądy są zupełnie różne. Cieszę się bardzo, że jesteś niewymagającym, ugodowym, bezproblemowym etc. klientem przed i po sprzedaży. Ja miałem pytania, nie uzyskałem odp. i wyraziłem swoje zdanie na temat sprzedawcy oraz zapytałem na forum co myślicie o ocenach sprzedawców - PRAWDZIWE CZY NIE. A Ty wyskakujesz mi z tematami, które może są powiązane, ale dla mnie na tym etapie są już nieistotne. Spam ? hmm Allegro, inf. sprzedawcę o próbie kontaktu. Z resztą nieważne. Dla piszesz nie na temat. Odpowiedź jednym słowem na pytanie, czy Twoim zdaniem opinie są prawdziwe czy nie i tyle. Skończ wywody i elaboraty ! a to a tamto.  

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:102291849 Komentarz jest napisany po transakcji i inni mogą mieć taki pogląd na tego sprzedającego.

oznacz moderatorów

Client:102291849
#8 Zapaleniec#

widocznie ja miałem pecha, że aż trzy razy próbowałem nawiązać kontakt ze sprzedawcą

i hmm " spuścił mnie na drzewo poprzez milczenie " 

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

Dalsza dyskusja to jest jak "kopanie się z koniem" Niektórzy widzą tylko swoja urażoną dumę.

Dobrze, że minęły czasy wyzywania na pojedynek.

oznacz moderatorów

Client:102291849
#8 Zapaleniec#

I tu się z Tobą zgadzam - dalsza konwersacja nie ma sensu !!! Niektórzy po prostu nie potrafią być profesjonalni i odpowiadać stricte na pytania ( niczym polityk - o wszystkim na około byle by nie odpowiedzieć na sedno sprawy / pytania ).Tak samo niektórzy nie potrafią być profesjonalnym sprzedawcą : ) 

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

No comment !!!

oznacz moderatorów