anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zagnionona paczka

Robertkiszka
#7 Wielbiciel#

witam kupiłem przedmiot... w paczkomacie w skrytce miałem do odbioru 2 paczki[multiskrytka] po otwarciu była jedna paczka drugiej brak.... pytanie kto odpowiada za brak paczki .wiem napewno inpost ... sprzedający mówi że mam złożyć reklamację u inpost i to zrobiłem oczywiście odrazu przy paczkomacie więc na monitoringu jest nagrane ... Ale czy jako kupujacy mam prawo żądać odnl przedajacego  czego w sesie ze paczka nie dotarła do mnie.moze sprzedający powienien rządach od inpostu .proszę wytłumaczenie 

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

LEW433
#21 Demiurg#

Zakup od prywatnego sprzedawcy czy Firmy?

oznacz moderatorów

Robertkiszka
#7 Wielbiciel#

Zakup normalnie od sklepu internetowego z allegro. .sprzedający mówi zgłoś sprawę do inpostu może paczka się znajdzie .skoro na monitoringu widac że nie wyjmuje jej ze skrytki i odrazu na pulpicie paczkomatu zaznaczyłem reklamację inpost .więc sprzedający teoche umywa ręce 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Do chwili odbioru za przesyłkę odpowiada sprzedający, zgłosiłeś nieprawidłowość od razu, otwórz dyskusję masz pomoc Allegro i niech sprzedajacy skalda reklamację> nie daj się wkręcić: https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/dyskusje/nowa

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Nie daj się wkręcić za złożenie reklamacji według uokiku odpowiada odbiorca 

oznacz moderatorów

Robertkiszka
#7 Wielbiciel#

Dzięki za odpowiedź. Zgłosiłem jako dyskusje tylko w śledzeniu widnieje jako odebrana i zareklamowana ...Ale mowie otworzyła się skrytka z jedną paczka a nie dwoma więc był brak jej .złożyłem sam reklamację. Ale właśnie wyczytałem że sprzedający za to odpowiada a nie ja .a fizycznie jej nie odebrałem 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Niech składa reklamację, Tobie należy się towar i przecież złożyłeś od razu brak towaru.

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Otwarcie skrytki równa się odnotowanie w systemie doręczenia. Sprzedawca odpowiada za paczkę do momentu doręczenia. W dyskusji konsultant wstrzyma ap do momentu rozpatrzenia reklamacji przez inpost 30dni 

oznacz moderatorów

milka1234567890
#17 Koryfeusz#

Otwarcie skrytki równa się z odbiorem, ale zaraz po otwarciu reklamował!🤔

oznacz moderatorów

milka1234567890
#17 Koryfeusz#

Czekasz na odpowiedź i domagaj się wysłania towaru.

oznacz moderatorów