anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zakończona Lycitacja bez powodu i nie było w opisie.

miro8517
#7 Wielbiciel#

Zakończył LICYTACJA. Moja oferta była 1800 zł  naj większa. Zostało  1 godzina do zakończenia i gościu wycofał moja ofertę i wszystkie inne i zamknął Lycitacja.  W opisie nie było informacji na ten temat.  Ja wziąłem pożyczka i teraz muszę spłacać.  Brak kontaktu od sprzedawcy.  Co teraz???

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

kostas11
#21 Demiurg#

@miro8517 już z tą pożyczka nie przesadzaj bo nie miałaś gwarancji że wygrasz 😄

Jak odwołał oferty musiał podać powód, napisz do allegro z prośbą o wyjaśnienia !

________
Κώστας
oznacz moderatorów

miro8517
#7 Wielbiciel#

Naprawdę brałem pożyczkę 5tys zł bo chciałem ten przedmiot kupić na 100 procent. Lycitacja była 3dniach.  Napisałem do sprzedawcy  i brak odpowiedzi. 

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@miro8517 może kupujący miał jakiś ważny powód. Przy odwoływaniu ofert należy podać przyczynę. Dostałeś jakoś informacje?

oznacz moderatorów

miro8517
#7 Wielbiciel#

Właśnie nie 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@miro8517 To było na Allegro Lokalnie? Tam nie da się odwołać ofert. Jeżeli to było na zwykłym Allegro, sprzedawca powinien podać regulaminowy powód - możesz to zgłosić do Allegro tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=e2e1f990-74d6-4bea-9b5c-a408bde7983d

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@miro8517 przykro mi, że nie udało Ci się kupić tego produktu. Rozumiem, że chodzi o ofertę nr. 10243190165, której przedmiotem był telefon. Jako powód odwołania Sprzedający podał uszkodzenie towaru i dlatego zakończył licytację przed czasem odwołując wszystkie oferty kupna.   

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

miro8517
#7 Wielbiciel#

Sprzedający  akurat  1 godzina  przed zakończeniem Lycitacja Uszkodził towar??? To dla mnie jest Kłamstwo  !! Chyba  kwota była za małą.  Proszę udowodnić.  Przez tego sprzedawcą jestem w plecy  1000zł. 

oznacz moderatorów