anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zakup allegro pokrowiec

xmichalhbkx
#8 Zapaleniec#

Otóż mój problem wygląda tak kupiłem przez allegro pokrowiec na telefon p30 pro, w opisie aukcji były wzór/kolor do wyboru spodobał mi się niebieski więc ten kliknąłem zakup. Tutaj właśnie dałem ciała, kliknięcie w inny wzór/kolor zmienił także rodzaj telefonu do którego był kompatybilny pokrowiec a mianowicie p30. Tutaj moje pytanie czy da radę jeszcze coś zrobić z tym zrobić? Według mnie zmiana koloru/wzoru powinna obejmować tylko ten jeden model czyli p30 pro a nie  wrzucać wszystkie modele z serii p30 w jeden wór. 

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

xyz96
#21 Demiurg#

@xmichalhbkx Tak, masz rację, wybór powinien dotyczyć wzoru lub koloru, a nie innego modelu. Wielowariantowość nie służy zamieszczaniu oferty innych towarów. Aukcja sprzedającego była więc nieregulaminowa. Odstąp od umowy, zrób zwrot w zakładce Moje zakupy, albo anuluj zakup i domagaj się zwrotu pieniędzy.

Potem kup to samo w ofercie, która nie narusza zasad i jest przejrzysta. 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@xmichalhbkx Cześć. Możesz bezpłatnie zwrócić to etui i zamówić produkt ponownie, tym razem pokrowiec dopasowany do modelu telefonu. 

Aby zwrócić zakup, przejdź do zakładki Moje zakupy i odnajdź to zamówienie. Następnie kliknij w "szczegóły zakupu" i "zwróć zakup". 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów