anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zakup aut.Uwaga- fikcyjne ogłoszenia,fikcyjne numery telefonów...

cross67
#7 Wielbiciel#

Witam wszystkich.Na Allegro znajdują się aktywne ogłoszenia głównie SUVy w cenach które wydają się atrakcyjne (ok.30tys.zł, oczywiście tekst też przemyślany,przebiegi małe roczniki młode,dobre zdjęcia itd) sprzedaży aut,gdzie podawane są nieistniejące numery telefonów zaczynające się na +48 55..... oraz +48 77......FIKCJA. Autor lub autorzy ogłoszeń nigdy nie odpowiadają na maile i podają fikcyjne numery lub nie podają wcale.Te oferty bez trudu można znaleźć wśród najnowszych ofert Allegro.Te same oferty dziś pojawiają się np.w Małopolsce,świętokrzyskim,a miesiąc temu w Wielkopolsce czy Lubuskiem itd.Zdjęcia w tym samym miejscu tylko inne ujęcia.Jestem fotografem więc bez trudu rozpoznaję takie szczegóły.Może ktoś wie,po co są te ogłoszenia?Statystyki?Ktoś się tym niezdrowo podnieca?Czy Allegro ma jakąś wiedzę,i czy wie o tym?Po co to ?Może ktoś miał do czynienia z takimi oferentami(kombinatorami).Nie sugeruję ,ale coś tu śmierdzi.Co Allegro na to?

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

kostas11
#21 Demiurg#

@cross67 Już pisałeś z dwa dni temu, czy zgłosiłeś to do allegro 

https://spolecznosc.allegro.pl/t5/dyskusje-kupujących/sprzedaż-samochodów-fikcyjne-numery-telefonów-...

________
Κώστας
oznacz moderatorów

cross67
#7 Wielbiciel#

Na razie nie zgłosiłem,ale ciekaw jestem czy ktoś to również zauważył?

oznacz moderatorów