anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zakup bez możliwości śledzenia

konto zamknięte
Nie dotyczy

Kupiłam pralkę z dostawą kurierską i niestety nie mogę śledzić przesyłki. Po raz pierwszy się to zdarzyło, a jest to dla mnie bardzo stresujące. Co może być przyczyną? Czy mogę coś z tym zrobić ?

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

LEW433
#21 Demiurg#

A pytałeś sprzedającego?

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

Tak. Na razie bez odpowiedzi. 

oznacz moderatorów

pecela
#16 Inspirator#

Aż mi się przypomniał jeden klient (jeszcze z czasów jak w ISP robiłem). Dzwoni gość i zgłasza awarię neta. Po szybkim sprawdzeniu, mówię gościowi, że przyjąłem zgłoszenie i technik jeszcze dzisiaj podjedzie. Nie mija nawet 5 minut i ten sam gość, dzwoni ponownie z awanturą, używając przy tym słów niecenzurowanych, dlaczego jeszcze nikogo u niego nie ma. 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@konto zamknięte czy chodzi o zamówienie nr 1311e050-fb1f-11ed-ae6b-6f2703f6ed9e?
W
 systemie również nie widzę informacji na temat tej przesyłki, jednak do zakupu doszło dzisiaj (30 minut temu), więc najprawdopodobniej sprzedający jeszcze jej nie nadał i dlatego nie mamy tej informacji. W tej sytuacji poczekaj proszę na odpowiedź sprzedającego 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

sl-aw-ek
#16 Inspirator#

Co za leniwy sprzedawca po 30 minutach od zakupu nie wprowadził jeszcze numeru przesyłki. @la_nika może wypadało by chociaż zablokować konto tego sprzedawcy, żeby inni klienci nie dali się .... 

oznacz moderatorów

Monika__L
#15 Entuzjasta#

30 minut...... serio??? przecież ten nieborak, Twój sprzedawca jest już w domu.

Nie można poczekac do jutra? A i tak kto wie czy nie ma czasu na wysyłkę 7 dni Sprawdzałaś przed zakupem?

oznacz moderatorów

biosorcerer
#15 Entuzjasta#

Z tego co widzę, to możesz zrobić - poczekaj... 

oznacz moderatorów