anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zakup-brak potwierdzenia

kxanti
#7 Wielbiciel#

0B9F25F8-AD54-43BA-A92C-F3F83FF8C6A4.png

 kupiłam wczoraj maseczki za kwotę podana w transakcji. Na Allegro nie ma żadnego potwierdzenia zakupu, nie przyszło też potwierdzenie zakupu na e-mail. 

zaznacze, ze w tym dniu kupowałam 2 rodzaje maseczek u 2 różnych sprzedających i u jednego wszystko jest ok, a tej drugiej transakcji nie ma żadnego potwierdzenia na Allegro a pieniądze z konta zostały pobrane ! 

co zrobić? 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

xyz96
#21 Demiurg#

Za mało informacji, to było Allegro, czy Allegro Lokalnie? Zapłata przez Allegro, czy bezpośrednio na konto sprzedawcy? Zdjęcia są ukryte, niewidoczne. Oferty z maseczkami chyba Allegro usuwa, więc mogło być tak, że oferta została usunięta, a pieniądze do Ciebie wrócą lub trzeba będzie się upomnieć o zwrot.

oznacz moderatorów

kxanti
#7 Wielbiciel#

Gdzie upominać się o zwrot? Można gdzieś zadzwonić w tej sprawie? Komu mogę przesłać potwierdzenie przelewu? 

oznacz moderatorów

kxanti
#7 Wielbiciel#

To było normalne Allegro 

oznacz moderatorów

kxanti
#7 Wielbiciel#

Jednak Allegro Lokalnie ...

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Allegro Lokalnie i zaznaczyłaś Kupuję i płacę, czy było to zwykłe ogłoszenie, a pieniądze przesłałaś na numer konta wskazany przez sprzedawcę? Jeśli tak, to nie otrzymasz od Allegro żadnego potwierdzenia, musisz kontaktować się ze sprzedającym. Przy zwykłym ogłoszeniu nie finalizujesz transakcji przez Allegro.

oznacz moderatorów

cloudcloud
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@kxanti widzę u Ciebie tylko jedną transakcję za maseczki (nr oferty 9100118874) inny zakup jest z 2.02 i nie są to maseczki. Także po prostu nie kupiłaś w tej ofercie, o której piszesz. 

   Klaudia
   Były Moderator
oznacz moderatorów