anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zakup mebli

MAMY ROZWIĄZANIE!
mgielka_ma
#8 Zapaleniec#

Proszę o poradę. 

Sprzedawca oferuje na aukcji mebel i daje możliwość dostosowania wymiarów do potrzeb klienta. Chciałabym skorzystać z tej opcji, ale nie wiem jak przeprowadzić tę transakcję przez Allegro, bowiem klikając w KUP TERAZ akceptuję wymiary przed modyfikacją wymiarów i cena też jest inna. Jak ująć tę transakcję, aby strony by bezpieczne pod każdym względem? 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7
LEW433
#21 Demiurg#

Jak jest w opisie oferty ? można jeżeli jest tak a opcja dopisać w  " Ważne informacje dla sprzedającego".

oznacz moderatorów
Ziolko39
#21 Demiurg#

@mgielka_ma Zadzwoń albo napisz do sprzedawcy korzystając z zakładki "pytanie do sprzedającego" Wtedy możecie ustalać szczegóły. Tylko nie daj się namówić na transakcje poza Allegro, bo w razie czego zostajesz bez żadnej ochrony.

oznacz moderatorów
mgielka_ma
#8 Zapaleniec#

No tak, ale jeszcze mam jedną wątpliwość. Korzystając z zakładki "Zadaj pytanie sprzedającemu" mogę ogólnie słownie podać moje oczekiwania odnośnie zmiany wyglądu czy wymiary mebli, natomiast nie mam możliwości poprzez Allegro wysłać rysunków mebla w moimi wymiarami. Mogę to zrobić mailem, ale to już będzie poza Allegro i w razie roszczeń, reklamacji itp. nie będę miała możliwości skorzystać z pomocy Allegro? 

oznacz moderatorów
Ziolko39
#21 Demiurg#

@mgielka_ma O ile dobrze pamiętam to wysyłając wiadomość przez Centrum Wiadomości można tam dołaczyć plik w formacie pdf. Tylko do 1 wiadomości można dołaczyć 1 plik. Więc w razie większej ilości rysunków trzeba wysyłać więcej wiadomości nawet typu "xxx"

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@mgielka_ma, poprzez "Zadaj pytanie sprzedającemu" dodasz tylko tekst. Natomiast potem rozmowę możesz kontynuować poprzez Centrum wiadomości, gdzie dodasz pliki. 🙂

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@mgielka_ma Wszystko opisz dokładnie w "Centrum wiadomości", masz cala historię, poproś sprzedającego o potwierdzenie zamówienia z twoimi poprawkami i masz dowód więc wszystko będzie jasne i dla Ciebie i sprzedającego: https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/dane-i-ustawienia-konta/centrum-wiadomosci-allegro-LvY8REV7o...

oznacz moderatorów
mgielka_ma
#8 Zapaleniec#

Bardzo dziękuję, już wszystko wiem i jestem spokojna. Pozdrawiam😀

oznacz moderatorów