anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zakup na raty - podpisana umowa, ale brak potwierdzenia zamówienia.

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:87217800
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry, 

Podpisałem umowę ratalną za pośrednictwem PayU, ale nie widzę swojego zamówienia w zakładce oraz nie otrzymałem żadnego potwierdzenia zamówienia poza umową, którą podpisałem.

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10
kostas11
#21 Demiurg#

@Client:87217800 a kiedy podpisałeś ? chwilę zajmie zanim dotrze do sprzedawcy kasa żeby mógł wysłać 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów
Client:87217800
#8 Zapaleniec#

Dosłownie 15 minut temu. Ale nie dostałem żadnej wiadomości od Allegro, a zamówienie w moim Panelu nie jest w ogóle widoczne

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@Client:87217800 Musisz zrobić jeszcze przelew weryfikacyjny 1 zł, otrzymasz odpowiednie powiadomienie, bank zweryfikuje Twoje dane, potrwa to około 1 dzień i wtedy dojdzie do zakupu. Przedmiot pojawi się w zakładce Kupione.

oznacz moderatorów
Client:87217800
#8 Zapaleniec#

Zrobiłem to już i dostałem nawet przelew zwrotny. Dostałem umowę i wszystko jest potwierdzone. Nie widzę zamówienia mimo to

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@Client:87217800 wiesz że jest też opcja że towar został sprzedany zanim zakończyłeś procedurę 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@Client:87217800 Poczekaj do jutra, jeśli przedmiot się nie pojawi w zakładce to może oznaczać, że sprzedawca zmienił cenę w trakcie procesu przyznawania rat przez bank lub przedmiot został sprzedany przed ukończeniem tego procesu. Powinieneś otrzymać odpowiednie powiadomienie. Jeśli tak się stanie, ponownie wyszukaj przedmiot i złóż nowy wniosek o raty.

oznacz moderatorów
Client:87217800
#8 Zapaleniec#

Ale ja już podpisałem umowę. Zobowiązałem się do spłaty. Sprzadawca to al.to więc ani towar się nie sprzedał, ani niezmieniona została cena 

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@Client:87217800 No więc poczekaj spokojnie do jutra. 1 zł Ci oddali, ale weryfikacja danych musi potrwać. Jutro zapewne przedmiot pojawi się w Kupionych.

oznacz moderatorów
Client:50623671
#7 Wielbiciel#

jak sprawa została rozwiązana ? Mam ten sam problem. Ale przedmiot nie pojawił się w kupionych. 

oznacz moderatorów
Client:50623671
#7 Wielbiciel#

jak sprawa została rozwiązana ? Mam ten sam problem. Ale przedmiot nie pojawił się w kupionych. 

oznacz moderatorów