anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zakup na raty

bogdan2_2008
#2 Obserwator#

25.05.2020 kupiłem na raty smartfon samsung galaxy a71. Poprzejściu całej procedury otrzymałem z Alior Banku potwierdzenie wyrażenia zgody zawarcia umowy kredytowej z załącznikami: umowy o kredyt i regulamin. Z Allegro otrzymałem informację o przelaniu pieniędzy sprzedającemu. Po ok.2 godzinach otrzymałem zAllegro informację, że nie kupiłem przedmiotu ponieważ bank nie przyznał mi kredytu. Takiej informacji nie otrzymałem z banku, natomiast w dniu dzisiejszym otrzymałem z Alior Banku harmonogram spłat rat kredytowych. 

Co w tej sytuacji zamierza zrobić Allegro, ponieważ tutaj chodzi o moje pieniądze.

Nie mam zakupionego przedmiotu o wartości 1682 złote, a mam wyznaczone terminy płatności. 

Proszę o pilną odpowiedź.

Z pozdrowieniem Bogusław Łysiak

P.s. Sprawa dotyczy umowy z bankiem BLP0032768046

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

xyz96
#21 Demiurg#

Wejdź w zakładkę Kupione i zobacz, czy masz tam ten telefon. Jeśli masz, to sprzedawca Ci wyśle. Jeśli nie masz, to skontaktuj się z bankiem i wyjaśnij to. Możesz też zapytać dział Allegro zajmujący się ratami - https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=03326446-3f17-47ae-adf1-2d52e1419d5a

Sprawdź dokładnie, czy przypadkiem nie składałeś wniosku o raty dwukrotnie. To by tłumaczyło jedną odmowę.

oznacz moderatorów