anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zakup na raty?

34848503
#7 Wielbiciel#

Kupiłem na raty telefon.

Bank pozytywnie rozpatrzył wniosek, dostałem kredyt. Potwierdziłem go.   Nie otrzymałem @zwrotnego, że zakupiłem produkt na allegro ( allegro kupiłeś teraz ....) , ani na koncie allegro nie widnieje zakup w liście moje zakupy?

Ktoś, coś wie, bo zaczynam mieć obawy?

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

LEW433
#21 Demiurg#

Żeby zakup się dokończył pomimo akceptacji z banku to przedmiot musi być dostępny(bez zmiany oferty), wówczas będziesz go miał w zakładce "Moje zakupy".

oznacz moderatorów

34848503
#7 Wielbiciel#

To co ja mam teraz zrobić. Żadnej zwrotki mailowej nie mam na prywatnej poczcie od kogo to kupiłem????

Sprzedawców tego produktu kilkunastu? Do kogo mam pisać w tej sprawie. Okaże się, że nie mam zakupionego produktu, a będę musiał spłacać raty?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Jeżeli nie będziesz miał go w zakładce "Moje zakupy" to nie będziesz płacić ponieważ środki nie trafią do sprzedającego. Jak do kilkunastu sprzedających, masz wybrana ofertę. Poczekaj do poniedziałku, weekend.

oznacz moderatorów

34848503
#7 Wielbiciel#

Dzięki za pomoc. Mam nadzieję, że masz rację bo drogą elektroniczną mam już podpisaną umowę z bankiem.

Pozdrawiam.

Adam K.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

34848503
#7 Wielbiciel#

Problem polega na tym, że w oczach banków stanę się instytucją niewiarygodną. Podpisuje umowę, a potem ją zrywam.

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@34848503, produkt znajdzie się w Twojej zakładce Kupione, jeśli wniosek zostanie zaakceptowany. Obecnie jest weryfikowany. 🙂 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów