anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zakup na raty

MAMY ROZWIĄZANIE!
agusia2251
#8 Zapaleniec#

Witam, mam problem kupiłam dziś przedmiot na raty. Decyzja z banku była pozytywna, sprzedający otrzymał wpłatę, nadał już przesyłkę. Niedawno weszłam na maila i otrzymałam wiadomość z allegro że nie udało mi się zrealizować zakupów ponieważ bank odmówił kredytu. Zupełnie nie rozumie o co chodzi. Logowałam się na stronie banku i kredyt uruchomiony, przesyłka w drodze a tu taki mail. Nie wiem jak to zrozumiec

 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
LEW433
#21 Demiurg#

@agusia2251 A data, godz wysłania maila?  musisz dopytać Allegro o co chodzi?

oznacz moderatorów
agusia2251
#8 Zapaleniec#

@LEW433 maila z potwierdzeniem przyznania pożyczki dostałam o 1:16, zaraz po tym był mail że sprzedający otrzymał wpłatę. Później po południu sprzedający nadal przesyłkę. Jednak o 21:45 otrzymałam maila z allegro że nie udało mi się kupić przedmiotów na raty bo bank odrzucił wniosek o pożyczkę 🤷‍:płeć_żeńska: Jednak wszędzie wszystko wygląda ok pożyczka jest, przesyłka w drodze tylko ten mail??? Nie wiem gdzie dopytać allegro o to

oznacz moderatorów
agusia2251
#8 Zapaleniec#

@LEW433 Dziękuję Ci ślicznie już tam pisze

 

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@agusia2251 Musiałaś złożyć wniosek o raty dwukrotnie, jeden został rozpatrzony negatywnie, a drugi pozytywnie - oto cała tajemnica 🙂

oznacz moderatorów
agusia2251
#8 Zapaleniec#

@xyz96 już wszystko wiadomo. Pisałam do allegro i okazało się że dokładnie 2 wnioski były, tak jak piszesz. Tyle że przy pierwszym połączenie internetowe się zerwało i nie dokończyłam procedury. Więc nie brałam tego wogole pod uwagę,a jednak... Dziękuję bardzo za pomoc 🙂 

oznacz moderatorów