anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zakup nieoplacony

Client:47572955
#2 Obserwator#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

 

Witam, 

Dokonałam dziś zakupu na kwotę 56zl, potwierdziłam ją blikiem i na allegro widniało nadal że zakup nie opłacony a pieniądze z konta zeszły. Skontaktowałam się ze sprzedawcą i faktycznie u niego również widniało jako nieopłacone zamówienie. Anulowałam tamten zakup i kupiłam ponownie tym razem wszystko było w porządku. Jedyna kwestia która mnie nie pokoi to to, że wszystkie przelewy widniejące na moim koncie na allegro są pisane ALLEGRO Z.OO A ten jeden przelew allegro.pl adres jest ten sam w obu przypadkach. Czy pieniądze zostaną zwrócone na konto czy zostałam oszukana? Chociaż to nie możliwe to zaczynam mieć obawy o co chodzi. Pozdrawiam 

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

LEW433
#21 Demiurg#

A niby kto Cię oszukał, a wiesz jak działają przelewy? z reguły trwa to kilka minut ale może iść do końca następnego dnia roboczego ale zamiast zaczekać anulowałaś płatność a więc tak kwota wróci do Ciebie w ciągu 3dni, nic nie musisz robić.

oznacz moderatorów

Client:47572955
#2 Obserwator#

Tak wiem jak działają przelewy i że nie zawsze są ekspresowe. Zakup anulowałam po rozmowie ze sprzedającym.  Na allegro kupuje już od ponad 5 lat i już nie raz był problem z płatnościami ale nigdy nie pobierało pieniędzy z konta a nie widnialo ze nie oplacony a pieniedzy nie ma. A pytanie zadałam bardziej z powodu tego tytułu allegro na przelewie że jest inny niż zawsze, ale dzięki za odpowiedź.

oznacz moderatorów