anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zakup przedmiotu na Allegro

ulala1976
#8 Zapaleniec#

Witam,na aukcji allegro zakupiłem wzmacniacz,szukałem takiego by obsłużył 4 głośniki gdyż będzie używany w lokalu gastronomicznym gdzie są cztery pomieszczenia,link poniżej.

https://allegro.pl/oferta/technics-su-v470-niezawodny-wzmacniacz-stereo-480w-15136793047

Po odebraniu przesyłki i  po ok godziny odpoczywania w temperaturze pokojowej pojechałem do lokalu by wzmacniacz podłączyć,po ok 40min grania na 4 kolumnach dżwięk zaczął charczeć dzieje się to tylko przy słuchaniu z 4 kolumn przy 2 kolumnach (stereo) problemu nie ma,zgłosiłem to sprzedawcy i usłyszałem że to moja wina iż podłączyłem złe kolumny,wzmacniacz obsługuje 8-16 Ohm i takie zostały zastosowane,otworzylem spór ze  sprzedającym na Allegro,napisał,cyt.

"Proszę podesłać wzmacniacz, z tym że jeżeli przy sprawdzeniu okaże się, że końcówki są faktycznie uszkodzone, nie będę mógł uznać reklamacji"

No przecież jest uszkodzony,sprzedający przy sprzedaży nie brał pod uwagę iż ktoś może odsłuchiwać wzmacniacza z 4 kolumnami,przy (stereo) nie ma problemu.

Proszę o odp.Co mogę z tym problemem zrobić.

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

LEW433
#21 Demiurg#

Odesłać jak reklamujesz.

oznacz moderatorów

ulala1976
#8 Zapaleniec#

Dodam jeszcze iż dzwoniłem do serwisu RTV w tej sprawie i usłyszałem iż ten wzmacniacz posiada zabezpieczenia i podłączenie nawet innych kolumn niż sugeruje producent nie uszkodzi wzmacniacza.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

To weź taką opinię od serwisu i wklej do dyskusji.

oznacz moderatorów