anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zakup sprzętu z zagranicy

Client:42050796
#7 Wielbiciel#

Chce zakupić  sprzęt za granicą sprzedający napisał że można dokonać transakcji przez allegro jak to działa i czy to jest bezpieczne proszę o odpowiedź 

oznacz moderatorów
18 ODPOWIEDZI 18

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:42050796 Cześć. 🙂 Jeśli dokonasz zakupu przez Allegro, to będzie to bezpieczne (Allegro gwarantuje bezpieczne zakupy). Sprzedający może wysłać towar z innego kraju. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@Client:42050796 Zakupy na allegro są ogólnie rzecz biorąc bezpieczne ale doza ostrożności nigdy nie zaszkodzi 🙂 
Napisz coś więcej.
Ty jesteś za granicą czy sprzedający? Co to za sprzęt? Sprzedający to osoba prywatna?

oznacz moderatorów

Client:42050796
#7 Wielbiciel#

Ja jestem w Polsce on też jest Polakiem tylko sprowadza sprzęty z zagranicy ale jak to jest allegro mrozi pieniądze i wypłaci dopiero jak otrzymam maszynę czy jak

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:42050796 Nie, środki nie są "mrożone", ale jeśli pojawią się problemy, to masz możliwość rozpoczęcia dyskusji ze sprzedającym, a w ostateczności otrzymasz zwrot pieniędzy w ramach Allegro Protect. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@Client:42050796 Co to za maszyna? Tylko nie mów, że koparka, traktor czy coś podobnego bo wtedy na 100% jest to wałek.

oznacz moderatorów

Client:42050796
#7 Wielbiciel#

Koparka

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@Client:42050796 W takim razie odpuść sobie. To oszustwo.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nic nie jest do końca bezpieczne, jest bardziej bezpieczne. Z zagranicy tzn. skąd?

oznacz moderatorów

Client:42050796
#7 Wielbiciel#

Z Hiszpanii 

oznacz moderatorów

biosorcerer
#15 Entuzjasta#

Trzymaj się od TEGO z daleka... Nie chcesz problemów - uwierz mi... Wszyscy Ci tutaj dobrze radzą 🙂

oznacz moderatorów

Darecki_21
#7 Wielbiciel#

jak sprawa sie zakonczyła ? pytam poniewaz są inne oferty sprzetu budowlanego z szwecji - jest możliwość ze allegro jest gwarantem transakcji za 50000 zl ? 

oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

Jeśli dobrze pamiętam to Allegro protected gwarantuje tylko do 20.000 zł. Chyba że się coś zmieniło. Poczytaj o tych ich 'gwarancjach"

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@Darecki_21 Pokaż te oferty. Cena bardzo odbiega od rynkowej? Jeśli tak to wałek.

oznacz moderatorów

Darecki_21
#7 Wielbiciel#

https://allegro.pl/ogloszenie/terex-tw75-koparka-kolowa-przyczepa-14935757027

https://allegro.pl/ogloszenie/jcb-8055-zts-14935710272

ceny znacząco są zaniżone wzgledem rynkowych 

pisałem do allegro by ustalić czy można zakupić maszynę poprzez portal i allegro mrozi pieniądze na czas dobrze zrealizowanej transakcji 

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@Darecki_21 Allegro nic nie mrozi.
To wałek - daruj sobie. Trzeba zgłosić te oferty.

oznacz moderatorów

Darecki_21
#7 Wielbiciel#

Tak też zrobię zaraz - bo ktos  się nabierze na taką aukcję 

dziekuje za pomoc 

oznacz moderatorów

pokus632
#7 Wielbiciel#

Można się dowiedzieć czy napisałeś do allegro?

Jeżeli tak to co oni na to?

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

W życiu protect to max 20tys zł i jeszcze nie słyszałem żeby ktoś dostal tyle przy 10k za kartę grafiki to uprawiali taką ekwilibrystyke by nie wypłacić że matrix wymięką

oznacz moderatorów