anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zakup towaru niezgodnego z opisem

medievist
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry. Zakupiłem komplet 4 sztuk opon, według opisu na aukcji ich produkcja to 2023 rok.

Kurier natomiast dostarczył opony z 2022 roku, skontaktowałem się ze sprzedawcą który potwierdził iż nie posiada opon z tego rocznika. Choć nadal na aukcji widnieje informacja o produkcji wyżej wymienionych opon z roku 2023. Do kosztu towaru został doliczony koszt dostawy za przesyłkę kurierską. Sprzedawca zaproponował mi obniżenie ceny towaru o symboliczne 100 zł, bądź jego zwrot ale już bez kosztów transportu które musiałem ponieść. Na jakiej podstawie mogę upomnieć się o zwrot kosztów transportu towaru który nie był zgodny z opisem/umową?

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

mdrogeria
#21 Demiurg#

@medievist składasz reklamację w formie posemnej przedstaweiając swoje rządania , jak piszesz sprzedawca z góry uznał reklamację za zasadną , w takim przypadku powinien pokryć wszystkie koszty jakie poniosłeś . Widzę , że bez bacika się nie obejdzie , w szczegółach zakupu masz niebieski przycisk ,, zgłoś problem z zakupem ,, klikaj w niego i opisz sytuację wraz z tym czego się domagasz .

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Złóż reklamację i zażądaj odebrania towaru zgodnie z prawem a najlepiej poprzez otwarcie dyskusji: https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/dyskusje/nowa

oznacz moderatorów