anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

zakup w połowie lutego - nadal brak przesyłki towaru. Problem zgłosozny już trzy razy

mirolek_555
#7 Wielbiciel#

Jak w temacie - zakup blendera za 80 zł w połowie lutego, brak info od sprzedającego i niestety brak reakci ze strony Allegro.

Już trzeci raz proszę o pomoc - nie pomogło za pierwszym razem, sprzedający sie nie odezwał i nadal milczy podobnie jak obsługa allegro. Czy gwarantowane zakupy to jedynie pusty slogan???

 

Mirek

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

xyz96
#21 Demiurg#

Wypełnij wniosek o zwrot wpłaty z Programu Ochrony Kupujących; https://allegro.pl/program-ochrony-kupujacych/wybor-zamowienia Wnioski są rozpatrywane średnio w 7 dni. Pieniądze odzyskasz, Allegro gwarantuje bezpieczne zakupy.

 

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@mirolek_555  a otworzyłeś dyskusje z kupującym. W jak sposób prosiłeś trzykrotnie o pomoc allegro?

oznacz moderatorów

mirolek_555
#7 Wielbiciel#

klikając ponownie ikonkę "poproś o pomoc" ... cierpliwie i dość długo czekałem aż sprzedający się obudzi ale to się nie wydarzyło.

Dostałem teraz info i link do formularza - dziękuję

ms

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@mirolek_555 przykro mi, że miałeś taką nieprzyjemną sytuację. Sprzedająca nie udzieliła żadnej odpowiedzi, dlatego tak jak napisaliśmy w dyskusji jej konto zostało zablokowane, a Ty możesz otrzymać zwrot w ramach rekompensaty z Programu Ochrony Kupujących. Nie martw się, Allegro gwarantuje bezpieczne zakupy.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów