anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zakup

Client:88323406
#7 Wielbiciel#

Witam, taka sytuacja kupiłem przedmiot od sprzedającego opłata przelewem tradycyjnym podczas opłaty wystąpił błąd na stronie banku więc powtórzyłem czynność którą dalej tak samo okazała się na stronie banku błędna. Jak popatrzyłem to z konta ściągnęło mi pieniądze za te dwa przedmioty i pieniądze poszły do sprzedającego. Jak odzyskać te pieniądze ?

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:88323406 Kupiłeś 1 przedmiot? Jaki masz status wpłaty w zakładce Moje zakupy? Jeśli zapłaciłeś za to samo 2 razy, jedna z wpłat wróci do Ciebie automatycznie po około 3 dniach. Drugą wpłatę otrzyma sprzedawca. 

oznacz moderatorów

Client:88323406
#7 Wielbiciel#

Anulowalem zamówienie, status zakup anulowany. Kupiłem trzy te same przedmioty dwa zamówienia anulowalem a trzecie ma status ,, płatność anulowana,, bo je teraz anulowalem i piszę żeby to opłacić mimo że pieniądze zostały za to ściągnięte z konta

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:88323406 To namieszałeś. Po anulowaniu zakupu - zamówienia, sprzedawca, o ile otrzymał wpłatę, powinien ją oddać w ciągu 2 dni, a Allegro oddaje ją Tobie w ciągu kolejnych 3 dni. Jeśli w trzecim zamówieniu anulowałeś płatność, nie dotrze ona do sprzedawcy, tylko wróci do Ciebie w ciągu 3 dni. 

Na drugi raz nie kupuj co chwilę i co chwilę nie anuluj. 

oznacz moderatorów

Client:88323406
#7 Wielbiciel#

Powiedz mi jeszcze, to robiąc przelew najpierw pieniądze trafiają na konto allegro które potem robi przelew sprzedającemu ? Bo jak patrzyłem to mój przelew poszedł pod jeden adres i pod jeden numer konta

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Client:88323406, jeśli opłacasz zakup przez Allegro, środki zostają przekazane sprzedającemu poprzez Allegro Finanse. Następnie sprzedający może wypłacić te pieniądze na wskazany rachunek.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:88323406 Tak, na Allegro płacisz przez pośrednika, który przekazuje ją sprzedającemu, a sprzedający tę wpłatę może sobie przelać na swoje konto. To wydłuża moment, w którym sprzedający otrzymuje swoje pieniądze. 

oznacz moderatorów

Client:88323406
#7 Wielbiciel#
oznacz moderatorów