anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zakupiłam 4500 roblox na Allegro lokalnie . Oczywiście zostałam oszukana

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:107737137
#8 Zapaleniec#

118277449

Ta osoba sprzedała mi 4500 roblox poprzez Allegro lokalnie. Oczywiście kodu nie da się wykorzystać. Na całym świecie waluta wirtualna Roblox jest taka sama .  Sprzedający napisał w ogłoszeniu, ze kod można wykorzystać tylko na argentyńskim koncie. Po mojej prośbie o pełny adres strony sprzedający oczywiście ma to gdzieś. Allegro w dyskusji napisało mi , ze nie otrzymam zwrotu pieniędzy ponieważ kupiłam przedmiot od osoby prywatnej . Pomocy !!! Czy ktoś mial już taką sytuację. Jak sobie z tym problem poradziliście?  Przecież to jawne oszustwo. Mało tego na allegro lokalnie nie da się napisać oceny sprzedającemu a więc oszuści cały czas sprzedają sobie coś co nie istnieje a Allegro na to pozwala

oznacz moderatorów
23 ODPOWIEDZI 23
vonNogay
#17 Koryfeusz#

@Client:107737137 przykre to, że allegro Cię olało 😞 Ten post pokazuje jak potrzebny jest na allegro lokalnie system komentarzy, gdyby byl to po kilku sprzedanych "przedmiotach" taki "sprzedawca" miałby zawieszone konto.

oznacz moderatorów
az1rael
#21 Demiurg#

@vonNogay i założyłby szybciutko nowe tak jak robią ci co kupują i nie płacą albo wysyłają kody QR hurtem wraz z prośbami o maile

oznacz moderatorów
vonNogay
#17 Koryfeusz#

@az1rael z kontem do sprzedazy nie jest tak prosto, trzeba przecież zrobić przelew z konta bankowego z danymi zgodnymi z tymi z allegro, aby aktywować sprzedaż.

oznacz moderatorów
az1rael
#21 Demiurg#

To założy a broni mu kto konto mieć jedno czy 10? Allegro przeciez nie zweryfikuje wszystkich Janów Nowaków jako 1 i tej samej osoby

oznacz moderatorów