anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zakupiłam towar u 2 sprzedawców. Zaplacone zostało za pośrednictwem poczty Polskiej na konto Payu.

blueeyes413
#7 Wielbiciel#

Dokonałam zakupu u dwóch sprzedawców. 10 grudnia zostało to opłacone przelewem tradycyjnym na poczcie. Po czym przez przypadek anulowałam płatność ale to było już po wpłacie pieniędzy na konto Payu. I niby sprzedawcy nie mają wpłaty na konto.Więc towaru nie też nie mam i do tego jest problem z skontaktowaniem się z nimi. Informowałam ich o całej sytuacji i że mogę wysłać potwierdzenie wpłaty ale na nr. Komórkowy bo nie chce mi przejść plik na email. 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

kostas11
#21 Demiurg#

@blueeyes413  a poprawnie przepisany tytuł ?  wystarczy literówka i przelew zawiśnie w kosmosie 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

blueeyes413
#7 Wielbiciel#

Napewno poprawnie

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@blueeyes413 z reguły 2 dni to trwa 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@blueeyes413 Poczekaj, takie wpłaty dochodzą w ciągu 3 dni roboczych.

oznacz moderatorów

blueeyes413
#7 Wielbiciel#

Ale wiele razy już w ten sposób opłacałam zakupy przez allegro i szybko dochodziły. 

 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@blueeyes413 Minęło 3 dni? Jeśli tak, pisz do Allegro tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=897a78b3-59d5-48dc-ace4-c27507e9a17f

Najszybszy będzie czat.

oznacz moderatorów

blueeyes413
#7 Wielbiciel#

Dziękuję za pomoc. Już napisałam prośbę o kontakt w wyznaczonym dniu. Najgorsze, że zamówiłam zestaw balonów na roczek córeczki a teraz już nie zdążą mi dowieść i muszę gdzie indziej kupic

oznacz moderatorów