anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zakupiłem karmę dla psa, brak możliwości sledzenie, otworzenia dyskusji.

Client:61143086
#1 Nowicjusz#

Witam dnia, 26 maja u pewnego sprzedającego zamówiłem karmę Bosch i też wiele innych ludzi,

w tym momencie nie mogę zrobić nic przesyłka bez możliwości sledzenia, konto sprzedajcego zawieszone,

dyskusji otworzyc nie mogę, ponieważ allegro wyrzuca komunikat że sprzedajcy ma czas na wysyłkę.

Dane konta gdzie z chin, O co w ogóle chodzi inni też musieli zostać zrobieni w oszustwo a sprzedajcy nawet nie ma komentarzy jakby ktoś je usuwał.

Client61143086_0-1717443816610.png

 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:61143086 Karmę z Chin? ale da się otworzyć, napisz tu:https://allegro.pl/pomoc/kontakt

oznacz moderatorów

cudny_wojtus
#7 Wielbiciel#

Bracie,

ludzie, którzy zamawiają karmę z Chin, nie powinni posiadać żadnych zwierząt domowych 😉

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Jak już byłeś na tyle inteligentny by najpierw kupić potem sprawdzać ofertę to może daj mu nadać paczkę?

1 śledzenie pojawi się jak paczka dotrze do granicy

2 dyskusję założysz jak minie czas na nadanie deklarowany w ofercie

3 a teraz porady prawdopodobnie wleci jeden z wariantów 1 chińczyk wyśle karmę szybko ale markowa ona nie będzie i będzie szła ruski rok z Chin lub 2 chińczyk kupi od sprzedawcy na miejscu / z ue i zdziwisz się etykietą nadania ale zwrot tego zgodnie z ofertą na Chiny czyli jak zobaczysz koszt to osiwiejesz

4 na przyszłość człowieku patrz najpierw od kogo kupujesz dopiero kupuj a nie na odwrót unikniesz takich sytuacji i nerwów a i podziękuj allegro za ukrywanie chińczyków w ofertach sprawdzaj sprawdzaj sprawdzaj dopiero potem zakup nikt ci zadka nie ochroni jak ty sam. Na pocieszenie da sie to odkręcić zrezygnuj z zakupu zanim nada paczkę i za jakieś 2 tyg nerwówki powinieneś kasę odzyskać. Ewentualnie czekaj aż dojdzie chińczyki zawsze wysyłają problem stanowi to czy to co wyślą będzie markowo odpowiadało temu co zamawiałeś

oznacz moderatorów

krejzole
#14 Krzewiciel#

Bosch,same zboża, to jakbyś karmił psa makaronem. Gratuluję zakupu.

Wersja z chin zapewne z ryżu.

oznacz moderatorów

drekenzes
#16 Inspirator#

@krejzole Wersja z Chin ze sporym dodatkiem plastiku. Skoro ludziom dodają tam plastik do żywności, to do karmy tym bardziej.

_________________________________________________________
1.07.2024____Allegro ---> Kolekcje...RIP...
oznacz moderatorów