anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zakupionego przed rokiem produktu nie ma w zakładce kupione

ciemekkk
#7 Wielbiciel#

Chciałem złożyć słuchawki na gwarancje ale nie jestem w stanie dotrzeć do aukcji z której je kupiłem. Na mailu na którego założyłem konto Allegro mam zapisane maile które dotyczą tej konkretnej aukcji ale na samym Allegro nie. Proszę o pomoc bo potrzebny jest dowód zakupy który tam znajdę. Z góry dziękuje za pomoc 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

xyz96
#21 Demiurg#

@ciemekkk 

Dane tej transakcji poda Ci Allegro na czacie tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=e9a08961-adcb-41a5-8cd9-142dd478e1fc Pamiętaj też o tym, że możesz złożyć reklamację bez gwarancji. Składasz ją wtedy sprzedawcy na podstawie obowiązkowej, dwuletniej RĘKOJMI. Do rękojmi nie potrzebujesz żadnego dokumentu oprócz jakiegokolwiek dowodu zakupu, może to być dowód wpłaty, potwierdzenie z Allegro o zakupie, paragon itp. Poczytaj w necie o rękojmi. 

oznacz moderatorów

ciemekkk
#7 Wielbiciel#

Rzecz w tym ze przedmiot który chce zwrócić nie znajduje się na mojej liście transakcji. Nie mogę rozpocząć dyskusji ze sprzedającym bo aukcja jakby nie istnieje. Ślad jednak po niej jest na mojej skrzynce mailowej. Co mogę zrobić z tym? 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@ciemekkk Czy możesz podać mi numer zamówienia lub oferty, której dotyczy ta sprawa?

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

ciemekkk
#7 Wielbiciel#

Jasne, kupiłeś Słuchawki BT Soundcore Liberty Air 2 bezprzewodowe (9856614558) od www_fotoklik_pl

nr 56e11db2-1f84-11eb-b5fa-65bb27a74aab

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@ciemekkk dziękuję za przesłanie tych informacji! Brak widoczności tego zakupu jest związany z problemem technicznym. Zgłosiłam już prośbę o jego przywrócenie do wsparcia technicznego i wrócę tu z informacją, gdy tylko otrzymam potwierdzenie, że zakup został przywrócony do Twojej zakładki. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@ciemekkk przepraszam, że musiałeś czekać! Zakup został przywrócony i zobaczysz go ponownie w tej zakładce

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów