anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zakupiony produkt - kiepska jakość - usunięcie opini przez allegro

darek_2055
#11 Animator#

Witam, dlaczego moja opinia o produkcie została usunięta?  W żaden sposób nie jest wulgarna itp. Opisuje po prostu przedmiot jaki dostałem. Chciałem kogoś ostrzec przed zakupem a allegro już drugi raz usuwa opinie (opinia edytowana bo za pierwszy razem też się nie spodobała. Co tu jest nie tak?

"Produkt nie jest srebrny, to metal pokryty czymś co przypomina srebro. Warstwa cienka. Po około 2-3 tygodniach widać goły metal na większości elementów. Nie noszona dużo. Spodziewam się, słabszej jakości w tej cenie ale nie aż takiej. Naprawdę nie jest warta nic. Zapięcia już powoli przestają trzymać. Srebrnym elementem jest tylko łańcuszek, którym regulujemy wielkość zapięcia. Nie warto. Bo lepiej nic nie założyć niż taką wytartą, która wygląda jakby była noszona kilka lat. "

 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

LEW433
#21 Demiurg#

A gdzie ją opisałeś w opinii o produkcje czy o sprzedającym?

oznacz moderatorów

darek_2055
#11 Animator#

oczywiście, że o produkcie. W komentarzach nie zamieszczam takich informacji. Jestem świadom co to komentarz a opinia o produkcie

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@darek_2055 Cześć, przywróciłam Twoją opinię o produkcie. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

darek_2055
#11 Animator#

czy mogę wiedzieć co było przyczyną usunięcia opinii?

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@darek_2055 Opinia została usunięta przez automat, który przyporządkował użyte frazy do tych opisujących transakcję, a nie produkt. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów