anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

jak rozdzielić listę zakupów

pirat133
#7 Wielbiciel#

Witam.

Wygrałem kilka licytacji. Zrobiłem listę zakupów. Dostawa wyszła drogo. Jak rozdzielić listę zakupów aby małe połączyć razem na dwie, trzy przesyłki i zmniejszyć koszt dostawy.  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@pirat133 Cześć. Całe zamówienie zostało przez Ciebie anulowane i już nie masz możliwości ponownego jego opłacenia. Skontaktuj się ze Sprzedającym i poproś, aby ponownie wystawił przedmioty z licytacji na Allegro. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

pirat133
#7 Wielbiciel#

Witam  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_ 

Wylicytowałem przedmioty od jednego sprzedawcy. Mam możliwość opłacenia, jedna rzecz była za dodatkową opłatą od tego kupującego reszta zakupów była smart, po połączeniu rachunków  wszystkie zakupione przedmioty dostały nową opłatę za wysyłkę. Wylicytowałem 3 rzeczy i rachunek za kuriera wyszedł 300 zł a miał być tylko 100 zł. Gdybym nie połączył opłaty bym miał tylko 100 za tą jedną rzecz która była dodatkowo płatna a tamte dwie jako smart.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@pirat133 Opłaty za przesyłkę zależą od ustawień w cenniku sprzedającego. Teraz już nie ma możliwości rozdzielenia połączonych zakupów. Skontaktuj się ze sprzedającym i poproś o ponowne wystawienie. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów