anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zakupiony sprzęt nie działa, a sprzedający nie odpowiada na wiadomości, co teraz?

macjusz1
#1 Nowicjusz#

Dokonałem zakupu ładowarki do wkrętarki od sprzedawcy - innarzedzia- ŁADOWARKA DO WKRĘTARKI WKRĘTARKA 14.4V 3H ZASILACZ

Ładowarka "padła" po pierwszym ładowaniu. Pomimo zgłoszenia wadliwego towaru, wysłania zwrotnego i przekazania formularza reklamacji, sprzedawca milczy i nie odpowiada na pytania.

Przestrzegam przed nieuczciwością.

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

az1rael
#21 Demiurg#

a minęło 14 dni od otrzymania towaru przez sprzedawcę?

oznacz moderatorów

Client:104371448
#14 Krzewiciel#

@macjusz1 chyba powinieneś najpierw poczytać jakimi prawami rządzą się reklamacje.

Pytanie w ogóle czy zgłosiłeś poprawnie "reklamację".

Bo części osób piszących tutaj wydaje sie tylko, ze zlozylo reklamacje. A tymczasem....

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

no napisał że przekazał formularz reklamacyjny więc myślę, że w paczce z towarem na reklamację dlatego pytałem czy minęło 14 dni od odebrania paczki przez sprzedającego

oznacz moderatorów

Client:104371448
#14 Krzewiciel#

A napisal sprzedawcy z jakiego tytulu reklamuje?

Napisał swoje oczekiwania?

Pisząc ten post mógł się wysilić i napisać nam coś wiecej.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@macjusz1 jeśli sprzedający nie odpowiada na Twoje wiadomości, a minął już czas na założenie dyskusji, napisz proszę do nas za pomocą tego formularza i opisz tę sytuację, załącz też zrzuty ekranu z wiadomościami wysyłanymi do sprzedającego. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Minął czas na dyskusję?  Ładowarka "padła" po pierwszym ładowaniu. nie korzystał przez pól roku?🤔

oznacz moderatorów