anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zakupy na allegro lokalnie

Jandar1102
#7 Wielbiciel#

Dokonałem zakupu od użytkownika ynbln na allegro lokalnie. Opłaty dokonałem następnego dnia, a pan ukraiński odpisał mi, że w porozumieniu z allegro dokonał zwrotu środków na moje konto, ponieważ walory które zamówiłem wyczerpały mu się. W momencie zamówienia były dostępne, więc miał je w sprzedaży. Nie bardzo rozumiem tłumaczenia, że mu się skończyły. Może na ukraińskim allegro są inne zasady? Jestem pewien, że gość palił głupa, bo z dnia na dzień cena wzrosła o 100% i wciskał mi kit, że mu się towar skończył.  Allegro powinno takich klientów karać!!!

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

LEW433
#21 Demiurg#

Możesz żądać wydania jak została zawarta umowa, ale jak sprzedający zwróci Ci środki to allegro nic mu nie zrobi, zostaje sąd. I teraz żeby zwrócić ci środki na allegro lokalne musi wziąć od ciebie nr konta bankowego.

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Jandar1102, rozumiem Twoje rozczarowanie i przykro mi, że nie sfinalizowałeś zakupu. Natomiast proszę Cię również o zrozumienie dla sprzedającego, który zgłosił nam, że jego towar się skończył i nie jest w stanie zrealizować zamówienia. 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

Jandar1102
#7 Wielbiciel#

Nie bardzo zrozumiem sprzedającego, ponieważ przedmioty były zamówione przeze mnie w momencie ich dostępności, a on w takim razie dalej nimi handlował. Ja zakupił bym go troszkę drożej u innego sprzedawcy, ale liczyłem, że już je kupiłem. Nie przekonała mnie Pani z prośbą o zrozumienie dla sprzedawcy!!!!

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Jandar1102, sprzedający najprawdopodobniej pomylił się z ilością dostępnych sztuk przy wystawianiu oferty. Rozumiem, że to dla Ciebie niekomfortowa sytuacja, ale błędy zdarzają się każdemu i warto o tym pamiętać. 🙂 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

Jandar1102
#7 Wielbiciel#

Dobra, zakończmy tą dyskusję bo do niczego nie doprowadzi, a mi Pani tylko ciśnienie podnosi wypisując takie **piiip**oły, że się gość w liczeniu pomylił.

oznacz moderatorów