anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zakupy z koszykiem i płatność Pay-u tradycyjnym przelewem, ile trwa?

trotyl84
#8 Zapaleniec#

Witam serdecznie 

Mam taką sytuację, że poprzez kosz kupowałem Ojcu zakupy przedmiotów o które mnie prosił.

Płatność dokonał w banku osobiście wypełniając tradycyjny druk przelewu. (Przelew z konta Ojca)

Płatność się jeszcze się nie zrealizowała w systemie allegro. (minęła doba od wpłaty ) 

Od paru sprzedawców dowiedziałem się że są jakieś problemy i nie jestem pierwszy.

Może ktoś ma jakieś doświadczenie z takimi nieudanymi płatnościami ?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

mdrogeria
#21 Demiurg#

taki przelew idzie do 3 dni

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@trotyl84 Jeżeli dokładnie, bez żadnych zmian, zostały przepisane dane do przelewu, wpłata dotrze. Takie przelewy idą znacznie wolniej od wpłaty bezpośrednio na konto sprzedawcy. Gdyby po 3 dniach sprzedawcy nie otrzymali wpłaty, pisz do Allegro tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=897a78b3-59d5-48dc-ace4-c27507e9a17f

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@trotyl84 u mnie jak klient płaci taką formą to na Payu dochodzą po 2 - 3 dniach wiec jak poprawnie został przepisany tytuł do dojdzie, zaczniesz się martwić po 3 dniach 😉

________
Κώστας
oznacz moderatorów

trotyl84
#8 Zapaleniec#

Witam 

Jednak się zaksięgowało i wszyściutko poprawnie. 

Tak jak Pan mówił 2-3 dni zwłoki.

Po prostu sprzedawcy mieli do czynienia z przypadkami z jakimiś innymi błędami ( pomijam próbą wyłudzenia czy wyminięcia się z zakupu.)  

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@trotyl84 Taka forma płatności jest zgodna z prawem i nie ma tu żadnej próby wyłudzenia.

oznacz moderatorów