anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

jak uregulować zaległą wpłatę

Client:69653053
#2 Obserwator#

jak uregulować zaległą wpłatę? ponad 180 dni, dostałam informacje o PayU ale nie wiem jak to wykonać

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

Client:69653053
#2 Obserwator#

niestety nie mam tam opcji opłacenia 

 

oznacz moderatorów

Client:69653053
#2 Obserwator#

nie ma tam mojej oferty, sprzedający nie oznaczył tej paczki jako za pobraniem i kurier mi zostawił paczkę a płatności nie pobrał

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:69653053 Napisz, co Ty chcesz opłacić. Rachunek za usługi Allegro, czy zapłacić za towar? Nie wiadomo, o co Ci chodzi.

Nie masz oferty, to skontaktuj się ze sprzedawcą i mu zapłać zwykłym przelewem na konto. Możesz też poprosić Allegro o przywrócenie oferty do zakładki Kupione tu; https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/rachunek-biezace-saldo-i-wplata/jak-zaplacic-za-uslugi-al...

oznacz moderatorów

Client:69653053
#2 Obserwator#

to ładnie opiszę.
W 2019r zakupiłem produkt. Sprzedawca oznaczył paczkę do domu ale zapominał dodać za pobraniem. Kurier zostawił paczkę pod drzwiami. Sprawa sie przedawniła juz ponad 180 dni temu. Dostałam bloka i nie mogłam sie skontaktowac z sprzedawcą. Teraz mi sie udało i czekam na jego odpowiedz. 
Chiałam tylko zapytać czy sa jakieś inne opcje opłaty.
Mi braku opłaty nie pokazuje na koncie

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:69653053 I czekałeś pol roku na to, może się uda.😉

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:69653053 Nie pokazuje, bo to było pobranie. Weź numer konta sprzedawcy, zapłać mu i pokaż Allegro dowód wpłaty 🙂

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów