anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zakupy

Agent555
#17 Koryfeusz#

Jestem zakupocholikien bardzo dużo i praktycznie codziennie coś kupuję na róznych portalach 

 

Jak ograniczyć kupowanie 

oznacz moderatorów
40 ODPOWIEDZI 40

Agent555
#17 Koryfeusz#

Zdarza się często że dziennie kupuję nawet 6 przedmiotów na różnych portalach 

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@Agent555 Zacząć od likwidacji dostępu do internetu > a następnie wizyta u specjalisty od uzależnień > można tez na wszelki wypadek pozbyć się laptopa, tabletu i smartfona > do rozmów kupić sobie starą Nokię z klapką.

oznacz moderatorów

katarzynab1712
#15 Entuzjasta#

Ziolko39 ........... no i przyszła nika czy inna hola lola i wyciepły nasze mondre konwersacyje........... 

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@katarzynab1712 Tak to jest jak siedzi cenzorka z nożycami.

oznacz moderatorów

katarzynab1712
#15 Entuzjasta#

Ziolko39  jak? ze nożycami.? madko z curkom!!!........ 

ja ptaka mi mogom ujeb........ tego, znaczy uciońć........... a ty też ptak/awatar.......... jusz po tobie...... ptaszku............ hahahaha

oznacz moderatorów

katarzynab1712
#15 Entuzjasta#

Ziolko39   ........ ale ten agentu to taki pocieszny jest.......sama ,szczerość,ciepło,głupota.............. takiego mieć w chałupie..............sama radość

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@Agent555  Nie wolno ograniczać, raczej myśl jak  kupować więcej  😁

Kupując dużo przyczyniasz się mocno do wzrostu PKB,  zwiększasz wpływy z VAT, czyli jesteś jak najbardziej  zaangażowanym patriotycznie obywatelem.

Każdy kto doradzi jak kupować mniej może być zgłoszony do komisji specjalnej celem sprawdzenia...😨

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Zmień to w coś dobrego. Załóż antykwariat czy coś, przerzuć się na szukanie korzystnych przedmiotów zamiast jak podejrzewam masy bubli.

oznacz moderatorów

Agent555
#17 Koryfeusz#

Pomyślałem żeby usunąć kilka portali zakupowych, wtedy troszkę może ograniczę zakupy

oznacz moderatorów

biosorcerer
#15 Entuzjasta#

Które portale masz na myśli? Niektóre będą walczyć do ostatniego pinga 😉

oznacz moderatorów

Agent555
#17 Koryfeusz#

Najczęściej kupuję na e-b-e-y , o-l-x i allegro 

oznacz moderatorów

katarzynab1712
#15 Entuzjasta#

biosorcerer  ale to jest agent555, ten z numerem 007 może mu ......... nic mu nie może ............... 555 zrobi piiiiip, piiip ,pip i portale w pisdu........... zniknom

oznacz moderatorów

Agent555
#17 Koryfeusz#

Na portalu e-b-a-y są bardzo drogie wysyłki do Polski niektóre są w granicach do 100 zł ,są też ponad 100 zł do 200 zł 

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Agent555 może jakieś limity wprowadzić na konta, karty, ...

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Agent555 a co robisz z tymi przedmiotami? I co to za przedmioty?

oznacz moderatorów

Agent555
#17 Koryfeusz#

Limity na konta i karty to nie jest głupi pomysł. 

Kupuję przeważnie płyty CD i DVD oraz książki muzyczne , zdzrza się kupować inne przedmioty 

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@Agent555  Jest pewne radykalne rozwiązanie.

Niedawno pisałeś coś o dziewczynie, mam nadzieję że wraca do zdrowia, czego zresztą wam życzę...  Więc jest bardzo prawdopodobne  że wkrótce twoje zakupy zostaną radykalnie ograniczone, przekonasz się ... 👰

oznacz moderatorów

katarzynab1712
#15 Entuzjasta#

ale tom ja Jego wybrankom........... i jak mię posiędzie to dopiro bedzie kase wydawał.........na mnie, żecz jasna ciasna różowa..............

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@katarzynab1712 @Agent555 @Ziolko39 Jeśli Panowie chcą sobie dalej podebatować na temat niezwiązany z zakupami, zapraszam na PoGadane. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów