anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
1958WAZA
#7 Wielbiciel#

Witam mam pytanie odnośnie zaliczki wpłaciłem gościowi zaliczkę  500 zł. we wtorek  na samochód umówiłem się z nim na oględziny samochodu na sobotę gościu powiedział jak bym zrezygnował to zwróci mi pieniądze w  środę zrezygnowałem  ze spotkania  i do tej pory nie mogę odzyskać pieniędzy  rozmawiałem z nim kilka razy zawsze mówił że oddzwoni i zero telefonu i kasy co mam zrobić mam jego adres numer konta numer telefonu ale nie mam licytacji gdzieś się zapodziała jak namieżyć gościa na allegro bo handluje na tym portalu 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3
komis-bell
#21 Demiurg#

@1958WAZA W takiej sytuacji pozostaje Ci jedynie zgłoszenie na policję - masz wszystko co potrzeba: adres, nr. telefonu, nr. konta.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Wpłacasz tak na krzywy "ryj" 500zł bez żadnego poświadczenia, zgłoś na Policję, tu nikt Ci nie pomoże.

oznacz moderatorów
br.
#21 Demiurg#

@1958WAZA   W przypadku zaliczek to zasada jest taka że jeżeli kupujący wycofuje się z transakcji to zaliczka przepada. Gdybyś wpłacił całą kwotę  to transakcja jest ważna ale tylko 500zł??   Obietnica  sprzedawcy  że może zwróci niczego nie zmienia.

Po prostu pogódź się ze stratą, nawet policja nie pomoże bo tutaj oszustwa nie ma.

oznacz moderatorów