anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zalogowany / nie zalogowany - wygląd aukcji, dwa różne szablony

miliarderzy
#12 Orędownik#

Zauważyłem, że Allegro przedstawia dwa różne szablony aukcji.

Z zalogowaniem aukcja wygląda zupełnie inaczej, niż bez zalogowania.

Pytanie: jak więc tworzyć oferty, chodzi mi o układ?bez_zalogowania].png

 

 

Ta sama aukcja wygląda zupełnie inaczej jeśli się zaloguję, a zupełnie inaczej jak otwieram ją bez zalogowania. Załączam przykładowe zdjęcia jednej aukcji.

 

 

zalogowany.png

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@miliarderzy sugerowałabym się widokiem po zalogowaniu, ponieważ tylko zalogowany kupujący może dokonać zakupu. A czy możesz podać numer tej oferty? Sprawdzałam na innych i bez względu na to czy jestem zalogowana czy nie to opis wygląda tak samo, więc może tutaj to jakiś błąd? 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

miliarderzy
#12 Orędownik#

@la_nika  napisał(a):

@miliarderzy sugerowałabym się widokiem po zalogowaniu, ponieważ tylko zalogowany kupujący może dokonać zakupu. A czy możesz podać numer tej oferty? Sprawdzałam na innych i bez względu na to czy jestem zalogowana czy nie to opis wygląda tak samo, więc może tutaj to jakiś błąd? 


przykładowy numer aukcji 12235537889

też coś to dziwnie wygląda, jedne aukcje są różnie widoczne w zależności czy jest się zalogowanym czy też nie

w jednych opis jest na całą szerokość aukcji a raz z paskiem po prawej stronie

oznacz moderatorów

miliarderzy
#12 Orędownik#

były jakieś zmiany robione z tym przez Allegro?

może się nie odświeżyły wszystkie aukcje?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@miliarderzy nie powtarzam tego błędu, u mnie ta oferta wygląda tak samo bez względu na to czy jestem zalogowana czy nie. Spróbuj proszę wyczyścić przeglądarkę i sprawdź czy coś się zmieniło. Jeśli to nie pomoże to podaj proszę numer tej pierwszej oferty (z Better Call Saul) albo dodaj zrzuty i numer innej oferty, gdzie jest tak samo. 
Pasek z informacjami o produkcie powinien być zawsze widoczny z prawej strony, ale nie powinno to wpływać na opis oferty.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

miliarderzy
#12 Orędownik#

Przyjrzałem się temu dokładniej to wygląda tak, że raz ten pasek boczny jest przyklejony do obszaru z opisem i przewija się razem z nim, powodując że obszar z opisem jest węższy. Innym razem natomiast zostaje na górze, i przewijając stronę pasek zostaje na górze, przez co obszar z opisem jest szerszy. Przez co wygląda aukcja po przewinięciu tak jak zrzut numer jeden w tym temacie.

Ten pasek boczny domyślnie jest przyklejony czy przewija się razem z aukcją?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@miliarderzy dziękuję, że opisałeś to dokładniej teraz już wszystko jasne. 
Jest to test prezentacji oferty, w którym dzielimy stronę produktu na część ofertową i produktową, dlatego dalsza część strony jest podzielona na dwie kolumny.
Kolejne informacje wyświetlamy w lewej kolumnie, a prawa - z informacjami o sprzedającym, warunkami zakupu czy Innymi ofertami tego produktu - zostaje na ekranie podczas przewijania strony w dół. 
Dlatego masz inny widok po zalogowaniu, ponieważ bierzesz udział w tym teście. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów