anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

zaloguj: Login lub e-mail?

SukcynitVanNorth
#1 Nowicjusz#

Dziś, tak jak od kilkunastu lat, logowałam się do allegro używając login i hasło poprzez przeglądarkę (Chrom).
Niestety, dziś bezskutecznie. Mimo, że formularz nadal zachęca wpisz "login lub e-mail" permanentnie system odpowiada:

Login, e-mail lub hasło są nieprawidłowe
 
 

Straciłam mnóstwo czasu i nerwów, snując domysły o skradzionym koncie. 
Przypadkowo odkryłam, że po wpisaniu e-maila logowanie jest możliwe. Logowanie z tym samym hasłem, ale z użyciem loginu failed! Testowane wielokrotnie, tak niestety jest teraz.

ATT Allegro - Poprawcie ten błąd, tzn. przywróćcie jak było lub skorygujcie panel logowania - w opisie ramki "login" usuńcie  wpis "wpisz login"  [ sic!] he he, zostawiając "wpisz e-mail"

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

Knowhere
#21 Demiurg#

@SukcynitVanNorth Ja tam dziś normalnie logowałem się przy użyciu loginu (w sumie zawsze tak robię) i nie było żadnych problemów.
Ciasteczka i pamięć podręczna w przeglądarce usunięte?

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

SukcynitVanNorth
#1 Nowicjusz#

,że taki szatański pomysł ŁEBdevelopera "takie cisteczka wysmażę, by user się nie zalogował loginem", no nie wierzę! Poza tym czy użytkując serwis przyrzekałam czyścić pamięć/ciasteczka i co jeszcze? Logowanie do innych serwisów w mojej przeglądarce nie stwarza problemu.

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@SukcynitVanNorth To je allegro, tego czasem nie ogarniesz. Tu co chwilę pojedynczy userzy mają jakieś dziwne problemy z różnymi częściami portalu. A przeglądarki mają to do siebie, że gdy zbyt długo zbierają się w nich śmieci, to zaczynają głupieć. Pomyśl o tym, jak o wymianie płynów i części eksploatacyjnych w aucie - to też trzeba robić co jakiś czas, bo inaczej auto się zbuntuje.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@SukcynitVanNorth Dokładnie tak jak napisał @Knowhere, ja również sugeruję regularne czyśczenie ciastek. Na pewno to nie zaszkodzi, a pomoże. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów