anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

zamówienie od sprzedawcy z chin

marcimn
#8 Zapaleniec#

Kupiłem na Allegro od sprzedawcy z Chin. Z dużym prawdopodobieństwem założyć można, że zamówionych rzeczy nie zobaczę. Niestety konto sprzedającego jest już zawieszone. Sądziłem, że Allegro w jakiś sposób weryfikuje sprzedawców z zagranicy i kupowanie od takiego sprzedawcy jest bezpieczne. Niestety okazuje się lepiej chyba kupować na alternatywnym serwisie. Ogólnie jestem zawiedziony i apeluje do Allegro by coś z tym zrobić.

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

LEW433
#21 Demiurg#

@marcimn Konto zawieszone, pomoc otrzymasz, poproś o nią tu: https://allegro.pl/pomoc/kontakt

oznacz moderatorów

serwis-texas
#21 Demiurg#

@marcimn 

Dyskusja, Allegro protect. Odzyskasz na spokojnie pieniądze. Na Allegro nie licz. Lepiej zadziałać żeby to oni Ci zwrócili pieniądze.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@marcimn przykro mi, że przytrafiła Ci się taka sytuacja, ale rozpocznij proszę dyskusję z tym sprzedającym tutaj. Gdy to zrobisz sprzedawca ma obowiązek Ci odpowiedzieć w przeciągu 24 godzin, a jeśli tego nie zrobi, będziesz mógł poprosić nas o pomoc. Gdy dyskusja nie pomoże po 14 dniach od złożenia zamówienia (czyli w Twoim przypadku 19.10) będziesz mógł złożyć wniosek o wypłatę rekompensaty do Allegro Protect. Na pewno nie zostawimy Cię bez pomocy w takiej sytuacji, bo gwarantujemy, że zakupy u nas są bezpieczne. 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

marcimn
#8 Zapaleniec#

Dyskusja ze sprzedającym założona. Niestety to wszystko będzie trwać czas jakiś, który sobie cenie. Wybieram zakupy na allegro właśnie ze względu na to, że są szybkie i łatwe. Naprawdę nie można zrobić więcej by wykluczyć nieuczciwych sprzedających i ich podejrzane oferty?

 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Jak nie dostajesz towaru to dyskusja 7dni.

oznacz moderatorów

mich41x
#10 Popularyzator#

Można - od kilku miesięcy jest opcja "kraj dostawy", wybierasz cokolwiek byle nie sam-wiesz-co 😉

Czy ktoś w sumie zna jakąś poważną firmę z Chin która wystawia się na Allegro? Ja dotychczas widziałem tylko miks drobnych cwaniaków i kanciarzy. Nawet ich loginy to jakieś bzdety, nie próbują specjalnie udawać.

oznacz moderatorów

marcimn
#8 Zapaleniec#

W sumie zasadne pytanie?

oznacz moderatorów

Crow_Empire
#13 Ambasador#

Czas sobie cenisz i zamawiasz od Chińczyka? Przecież to się wyklucza.

oznacz moderatorów

marcimn
#8 Zapaleniec#

Tak na szybko, podobni podejrzani sprzedający:

1. kuibiaoalo8

Dane firmy
pu tian shi cheng xiang qu hua ting zhen yang rong zhen tuo che fu wu zhong xin ( ge ti gong shang hu )
fu jian sheng pu tian shi cheng xiang qu hua ting zhen xi xu cun ba shi mu 29 hao
351100 pu tian shi
Chiny

 

2. phvuloihwlur6

Dane firmy
taiyuanmeiqingshangmaoyouxiangongsi
shanxizhuanxingzonghegaigeshifanquxuefuchanyeyuanchangzhilu266haokexiangdasha8ceng821shi
030000 taiyuanshi
Chiny

 
 
Mają wystawione oferty i aktywne konta. Nikt tego nie sprawdza?
 
oznacz moderatorów